X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

طراحی باشگاه تنیس استراسبورگ + عکس

تاريخ : ۲۷ فروردین
بازديد : 358

طراحی باشگاه تنیس استراسبورگ را در این بخش از سایت گهر برای شما عزیزان منتشر می کنیم.

باشگاه تنیس استراسبورگ شامل ۳ سالن تنیس سرپوشیده و کنارهم، رختکن، بخش اداری، رستوران و بار می باشد و طراحی داخلی آن با توجه به مسیری که توپ تنیس در زمان بازی طی می‌کند شکل گرفته است که این مسیر در سقف به ایجاد گنبد مانند منجر شده است. به طوری که این ساختار سقف باعث ورود نور طبیعی به داخل ساختمان می شود. همچنین این ایده یک حجم سیال در فضا ایجاد کرده که در نهایت به دیوارهای منحنی متصل می شود. در ادامه به منظور ایجاد حس سبکی در کف، سقف و دیوارها از رنگ‌های روشن استفاده شده است.

تمام اسباب و اثاثیه موجود در این پروژه به طور منحصر به فرد و با تاکید بر فرم کلی کانسپت، طراحی شده است. به طوری که در یکی از راهرو ها نیمکتی چوبی با طول ۷۷۷ سانتی متر برای نشستن طراحی شده که مثل سایر فضاها شکلی خمیده و منحنی دارد.

معماری: Paul Le Quernec

موقعیت: استراسبورگ، فرانسه

مساحت: ۲۵۰۰ مترمربع

سال: ۲۰۱۶

طراحی باشگاه تنیس استراسبورگ 1 طراحی باشگاه تنیس استراسبورگ + عکس

217255 Gahar ir طراحی باشگاه تنیس استراسبورگ + عکس 242857 Gahar ir طراحی باشگاه تنیس استراسبورگ + عکس 113380 Gahar ir طراحی باشگاه تنیس استراسبورگ + عکس 357126 Gahar ir طراحی باشگاه تنیس استراسبورگ + عکس 775365 Gahar ir طراحی باشگاه تنیس استراسبورگ + عکس 671289 Gahar ir طراحی باشگاه تنیس استراسبورگ + عکس 839226 Gahar ir طراحی باشگاه تنیس استراسبورگ + عکس 138208 Gahar ir طراحی باشگاه تنیس استراسبورگ + عکس 361390 Gahar ir طراحی باشگاه تنیس استراسبورگ + عکس

بخوانید :   طرز تهیه شیرینی كشمشی با پسته
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي