X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي
loading...

صحبت های جالب فریده دریامج در مورد بازیگری

تاريخ : ۲۳ تیر
بازديد : 488

در این قسمت از بخش فرهنگی پورتال گهر جزییات خبر صحبت های جالب فریده دریامج در مورد بازیگری  را در ادامه می خوانید

فریده دریامج صحبت های جالب فریده دریامج در مورد بازیگری

صحبت های جالب فریده دریامج در مورد بازیگری

فریده دریامج بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون کشورمان که بیشتر ما او را در نقش مادری مهربان در فیلم های تلویزیون به یاد داریم پای گفتگوی ما نشست و ناگفته هایی از دنیای بازیگری و دورهمی هایی که این روزها برای تقسیم نقش ها در سینما و تلویزیون وجود دارد گفت.

فریده دریامج بازیگر عرصه تلویزیون و سینما گفت:من بازیگری را دوست دارم و این حرفه را از سن ۱۳ سالگی در تئاتر مدرسه آغاز کردم و سپس وارد دانشکده دراماتیک شدم و تحصیلات این عرصه را به شکل حرفه ای تری ادامه دادم.

وی ادامه داد:بازیگری تاکنون برایم بد نبوده چرا که درحیطه ای که دوست داشتم و دوست دارم، مشغول فعالیت هستم اما فکر می کنم هنوز آن اتفاق لازم نیفتاده و جایگاهم را پیدا نکرده ام.

بخوانید :   سریال ساخت ایران 2 استارت خورد

بازیگر سریال تلویزیونی «قطار ابدی» تصریح کرد:دلیل اینکه هنوز جایگاه خود را پیدا نکرده ام، این است که یک سری دسته بندی ها در این عرصه وجود دارد که همه از آن اطلاع دارند و بر این اساس، افراد دور همدیگر جمع می شوند و نقش های خوب را تقسیم می کنند.

*خانه نشینی بیش از هر چیزی دیگری یک بازیگر را اذیت می کند

وی در ادامه صحبت خای خود اظهار کرد:متأسفانه شرایط تقسیم نقش ها همچنان ادامه دادر و نمی دانم چه چیزی می تواند این کشتی شکست خورده را نجات دهد و امیدوارم شرایط باگذشت زمان بهتر شود. هم اکنون تله فیلم «کوچه پشت کلانتری» را نیز آماده پخش دارم.

فریده دریامج توضیح داد:شبکه نمایش خانگی به عنوان یک آب باریکه برای بچه هایی که کار می کنند، در جریان است. از نظر من اگر سریال های تلویزیون تقویت شود خیلی بهتر از سریال هایی است که در شبکه نمایش خانگی تولید می شود البته کم و بیش در این رسانه تولیدات موفقی به چشم می خورد البته وقتی با دقت نگاه می کنیم، متوجه می شویم که محور تولیدات یک سری بازیگرهای مشخص هستند که در کارهای بعدی نیز حضور پیدا می کنند و این بیانگر دسته بندی هایی است که باعث می شود دیگر بازیگران در منزل باشند و کاری برای انجام دادن نداشته باشند.

بخوانید :   عکسهای بازیگران در نشست خبری فیلم عرق سرد

بازیگر سریال «دایره تردید» خاطرنشان کرد:اگر شرایط شبکه نمایش خانگی به گونه ای رقم بخورد که امکان حضور تمامی بازیگران در این رسانه وجود داشته باشند، علاوه بر ارتقای سطح کیفی تولیدات، به طور یقین اتفاق های بهتری رخ می دهد.

loading…


آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي