X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

صبحانه ای خوشمزه برای کاهش وزن

دسته بندي : تغذیه,سلامت
تاريخ : ۹ مهر
بازديد : 714

هنگامی که برای کاهش وزن تلاش می‌کنید، صبحانه برایتان تبدیل به یک وعده ی غذایی خیلی مهم می‌شود! در این مقاله ما به چند ایده برتر صبحانه برای کاهش وزن نگاهی می‌اندازیم.
هنگامی که شما می‌خواهید صبحانه ای که دوست سلامتی و زیبایی اندام شماست تهیه کنید، چیزهایی هست که باید در نظر داشته باشید.

FruitSalad 1 صبحانه ای خوشمزه برای کاهش وزن

۱٫ در این وعده چقدر کالری وجود دارد؟

۲٫ این وعده من را برای مدت زمان زیاد یا مدت کمی سیر نگاه خواهد داشت؟

۳٫ آیا این صبحانه سالم است؟

۴٫ آیا این صبحانه سطح انرژی مرا بالا می‌برد؟

۵٫ این صبحانه چقدر چرب است و چه نوع چربی دارد؟

هنگامی که به همه ی این موارد فکر کردید، قادر خواهید بود صبحانه ای را برای خودتان آماده کنید که هم برای سلامتی و هم برای دور کمرتان مفید باشد!

اگرچه من به خوردنی‌های متعددی علاقه دارم، اما قویا بر این باورم که صبحانه هایی که شامل میوه‌ها بشوند بهترین صبحانه هستند. میوه‌ها غذایی از طبیعت هستند که نژاد انسان‌ها به خوردن آن‌ها روی آورد. دستگاه گوارش ما، کاملا برای میوه‌ها طراحی شده است. میوه‌ها اغلب ویتامین‌ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن ما را تامین می کنند.

بهترین چیز درباره‌ی میوه این است که در عین اینکه فوق‌العاده سالم و مقوی هستند، چاق هم نمی‌کنند. شما می‌توانید هر چقدر که دوست دارید میوه نوش جان کنید و نگران کالری هایش نباشید، چرا که فروکتوز عاملی طبیعی است و تاثیر بسیار کمی بر روی ذخیره‌ی چربی دارد.

بخوانید :   درمان نقرس به روش طبیعی و طب سنتی

می‌دانم که خیلی از شما احتمالا با این ایده مخالف هستید، اما برای این ادعا مدرکی هم هست! آیا تا بحال فرد چاقی را دیده‌اید که برنامه‌ی غذایی اش بر مبنای انواع میوه‌ها باشد.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي