X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

شما طرفدار کدام هستید: وین دیزل یا دواین جانسون؟

تاريخ : ۱۷ آبان
بازديد : 3477

وین دیزل یا دواین جانسون (راک) از بازیگران مشهور و پرطرفدار هالیوود هستند که در تمام جهان از محبوببیت زیادی برخوردارند. در این مطلب انتخاب را به شما واگذار می کنیم. شما طرفدار کدام هستید: وین دیزل یا دواین جانسون؟

در تلویزیون و سینما این باور وجود دارد که مهم‎ترین زمان زندگی هر فرد زمانی است که خود را در موقعیت نزدیک به مرگ ببیند. این مرگ می تواند به روش‎های مختلفی اتفاق بیفتد.

گروه موسیقی Destruction می‎توانند به عنوان قدرت‎های مرگ‎آور  زامبی به افراد حمله کنند، موجودات کشنده ای که بسیاری از مردم را شکست می‎دهند، موجودات بیگانه ای که فقط با سمی کردن شما آن هم با حمله ای دسته جمعی و هم زمان فاجعه‎ی بزرگی را بار می‎آورند. یکی از چیزهایی که در این شرایط زنده ماندن شما را تضمین می‎کند حضور یکی از این دو نفر در آنجاست: وین دیزل(Vin Diesel) یا دواین جانسون (Dwayne Johnson) ملقب به د راک.

در این فیلمنامه‎ی فرضی، نمی‎شود که شما هر دوی این افراد را برای نجات جانتان داشته باشید. چرا که همیشه این دو یک کار مشترک را انجام می دهند، تنها فقط در  movies.So این دو مقابل هم هستند و شما باید یک انتخاب را داشته باشید. انتخاب شما باعث می شود یکی از این دو یعنی وین دیزل و دواین جانسون برنده‎ی جایزه‎ای بشود. شما کدام را ترجیح می‎دهید؟

THE LAST WITCH HUNTER یا آخرین شکارچی جادوگر (۲۰۱۵)
در آخرین نمایش تلویزیونی دیزل، او در نقش یک شکارچی جادوگر است. در لحظه ای که با یک مرگ غیرطبیعی مواجه هستید ترجیح می دهید کدام یک از مهارت های این فرد در این فیلم نجات دهنده‎ی شما باشد.

بخوانید :   عکسهای مدلینگ سحر قریشی برای برند شال و روسری !

vin diesel the rock 8 شما طرفدار کدام هستید: وین دیزل یا دواین جانسون؟

G.I. JOE: RETALIATION یا تلافی (۲۰۱۳)
اما در اینجا، جانسون آدم خیلی ماهری است. کافی‎ست نگاه کنید که در این فیلم او چگونه مانع برگشت جی آی جو می شود. با ماشین هایی که پر از اسلحه و مسلسل هستند. شاید یکی از این اسلحه ها هم وزن من و شما باشد، او می تواند یکی از من و شما را ساعت ها بدون هیچ مشکلی حمل کند.

vin diesel the rock 16 شما طرفدار کدام هستید: وین دیزل یا دواین جانسون؟

A MAN APART یا مرد جدا( ۲۰۰۳)
یکی از چیزهایی که من را در رابطه با انتخاب دیزل مردد می کند، نقشی است که او در گذشته داشته است. او از شما می خواهد نقشی را که به عنوان مجرم در گذشته داشته است فراموش کند. آیا شما می توانید این ریسک را کنید؟

vin diesel the rock 19 شما طرفدار کدام هستید: وین دیزل یا دواین جانسون؟

THE GAME PLAN یا نقشه‎ی بازی(۲۰۰۷)
جانسون نقش اثبات شده ی رسیدن به داد دختران کوچک را دارد. من الان صد در صد یک زن بزرگ هستم اما فکر می کنم اگر روزی بیاید که هیچ غذا و آبی برای زنده ماندن نداشته باشم، مانند یک بچه بیتاب خواهم شد. بنابرین جانسون ثابت کرده که می تواند انتخاب مناسبی برای کمک به من باشد.

vin diesel the rock 1 شما طرفدار کدام هستید: وین دیزل یا دواین جانسون؟

THE PACIFIER یا صلح جو(۲۰۰۵)
اما دیدن عکسی که در آن دیزل دو کودک را همزمان بغل کرده و تحت حمایت خود گرفته است مرا به فکر فرو می برد. او می تواند مانند آن بچه ها از من نیز حمایت کند.

بخوانید :   مدل موعروس باتاج

vin diesel the rock 13 شما طرفدار کدام هستید: وین دیزل یا دواین جانسون؟

HERCULES یا هرکول (۲۰۱۴)
اما یک دقیقه صبر کنید. جانسون به عنوان یک هرکول یا قهرمان اسطوره‎ای! استدلال قانع کننده ای است. هرکولی  که جان شما را نجات می دهد.

vin diesel the rock 7 شما طرفدار کدام هستید: وین دیزل یا دواین جانسون؟

FURIOUS 7  یا سریع و خشمگین۷ (۲۰۱۵)
شما همچنین باید بدانید که قهرمان شما به چه روشی می خواهد از شما حمایت کند. مانند دیزل، “من دوستی ندارم، من خانواده دارم (دوستان من خانواده‎ی من هستند.)” بنابرین چیزی که مشخص است گروه او بسیار جدی هستند، و مهارت های زیادی مانند رانندگی های پیچیده و … دارند.

vin diesel the rock 17 شما طرفدار کدام هستید: وین دیزل یا دواین جانسون؟

JOURNEY 2 یا سفر۲:جزیره‎ی اسرار آمیز(۲۰۱۲)
اما شجاعت های جانسون در جزیره‎ی اسرار آمیز چگونه است؟ مطمئنا او قهرمان است.

vin diesel the rock 11 شما طرفدار کدام هستید: وین دیزل یا دواین جانسون؟

SAN ANDREAS یا سن آندریاس (۲۰۱۲)
اما چه کسی در سن آندریاس می تواند مانع جانسون در حفاظت از جان دخترش شود؟ هیچ کس…به علاوه، من از پرواز می ترسم و او با قاطعیت امنیت مرا در حالیکه در آسمان ها هستم تضمین می کند.

vin diesel the rock 9 شما طرفدار کدام هستید: وین دیزل یا دواین جانسون؟

GUARDIANS OF THE GALAXY یا نگهبانان کهشکشان(۲۰۱۴)
صحبت از فضا شده است، دیزل در مقابل نیروهای جهنمی تحت  عنوان Groot قرار گرفته است. او خود را برای زنده ماندن گروه و نجات جان دیگران به خصوص بچه ها و زنان ضعیف قربانی می کند. هی مرد او یک سوپرقهرمان است.

بخوانید :   عکس جشن تولد 20 سالگی ترلان پروانه در سالن شیرین مقدم

 

vin diesel the rock 12 شما طرفدار کدام هستید: وین دیزل یا دواین جانسون؟

TOOTH FAIRY یا پری دندان(۲۰۱۰)
نقش جانسون در این فیلم به عنوان یک پری دندان است. مفیدترین چیزی که دراین نقش وجود دارد این است که او قادر به پرواز کردن می باشد.

vin diesel the rock 14 شما طرفدار کدام هستید: وین دیزل یا دواین جانسون؟

THE SCORPION KING یا عقرب شاه(۲۰۰۲)
پادشاه عقرب ها هیچ پناهگاهی ندارد، اما نیازی هم به پناهگاه ندارد زیرا او پادشاه عقرب هاست. که جانسون نقش آن را بازی کرده است.

vin diesel the rock 3 شما طرفدار کدام هستید: وین دیزل یا دواین جانسون؟

CHRONICLES OF RIDDICK یا سرگدشت ریدیک(۲۰۰۴)
هرچند دیزل به دنبال نجات جان خود است و ریدریک سعی دارد خود را نجات دهد اما اگر شما هم با اون باشید شما را نیز از دست شکارچیان نجات می دهد.

vin diesel the rock 6 شما طرفدار کدام هستید: وین دیزل یا دواین جانسون؟

RACE TO WITCH MOUNTAIN یا مسابقه تا کوه جادوگران (۲۰۰۹)
شخصا خود من واقعا دوست دارم همراهی با نیروهای ماوراالطبیعی را تجربه کنم.

vin diesel the rock 4 شما طرفدار کدام هستید: وین دیزل یا دواین جانسون؟

SAVING PRIVATE RYAN یا نجات سرباز رایان (۱۹۹۸)
واقعا هر دوی آن ها رهبرانی باهوش و قوی هستند. واقعا بر سر یک دوراهی برای انتخاب شخصیت یکی از این دو قرار گرفته ایم. در این فیلم دیزل شخصیتی مهربان است که با دزدان زمان جنگ مقابه می کند و اجازه نمی دهد که به جان بچه ها صدمه ای بزنند.

 

vin diesel the rock 5 شما طرفدار کدام هستید: وین دیزل یا دواین جانسون؟

LIP SYNC BATTLE(2015)
نه من می خواهم کسی را انتخاب کنم که سرگرم کننده تر باشد. احتمالا زمان مرگ در پایان فرا برسد من می خواهم با کسی همراه باشم که هیچ ترسی در لب هایش وجود ندارد، لب هایش از ترس نمی لرزد.

vin diesel the rock 15 شما طرفدار کدام هستید: وین دیزل یا دواین جانسون؟

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. راک

    فقط جانسون واقعا اینکارست سابقه ورزشی طولانی داره و خانواده و جدش ورزشکار بودن و چهرش بسیار عالی هست برای فیلمهای اکشن در صورتی که دیزل نه چهره مناسبی داره و اینکه اینکاره نیست در این اواخر با مصرف پودر و آمپول بدنشو به این شکل در آورد که بتونه تو چهره های اکشن دوام بیاره وگرنه سابقه ورزشی حرفه ای نداره و جانسون واقعا کارش درسته بین بازیگران اکشن مثل مایکل جی وایت و خیلی های دیگه دیزل شانسی اومده هالیوود خیلی افراد اصلح تر وجود دارن که نقش دیزل رو جذابتر و بهتر میتونن بازیکنن

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي