X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

شفای دومین زن مسلمان در حج / عکس

دسته بندي : اخبار,مذهبی
تاريخ : ۲۹ مهر
بازديد : 574

نفیسه الغرماضی بانوی مسلمان تونسی حدود یک سال نیم پیش قدرت بینایی خود را بر اثر خون ریزی مغزی از دست داده بود در عرفات دوباره قدرت بینایی خود را باز یافت.

1651058 968 شفای دومین زن مسلمان در حج / عکس
نفیسه الغرماضی بانوی مسلمان تونسی که شفا یافته است

این بانوی تونسی در روز یکشنبه به روزنامه المدینه گفت: حدود یک سال و نیم پیش بر اثر خون ریزی مغزی قدرت بینایی ام را از دست دادم، دیدن خانه خدا برایم به یک رویایی دست نیافتنی تبدیل شده بود. امسال هنگامی که اولین بار برای انجام مناسک حج وارد کشور عربستان شدم، مطمئن بودم که خداوند متعال چشمانم را شفا خواهد داد.

وی در ادامه افزود: من  در حالی که به همراه دو میلیون مسلمان دیگر در عرفات جایی که حضرت محمد (ص) چهارده قرن پیش آخرین خطبه خود را خواند، گرد هم آمده بودیم و «لبیک اللهم لبیک» را سر می دادیم، ناگهان چهره حجاجی که در اطرافم در حال رفت و آمد بودند را به صورت واضح و شفاف دیدم. خداوند حاجت من که همان دیدن کعبه بود را برآورده ساخت.

گفتنی ست این اولین بار نیست که طی مراسم حج امسال این چنین معجزه ای رخ داده است.

«فاطمه الماهی» زائر مسلمان سودانی نیز مدت هفت سال بود که بینایی اش را از دست داده و با وجود جراحی های متعدد هرگز قادر به دست آوردن دوباره قدرت بینایی خود نشد.

1651059 658 شفای دومین زن مسلمان در حج / عکس
«فاطمه الماهی» زائر مسلمان سودانی که شفا یافته

بخوانید :   بی ارزش ترین پولهای جهان اعلام شد ، ایران در صدر! / عکس

وی گفت: گویی به من الهام شده بود که در حج امسال بینایی خود را دوباره به دست خواهم آورد. با ورود به کشور عربستان این نور امید در دلم افزون تر شد.

الماهی در ادامه می‌گوید: چندین روز در مسجد حضرت محمد (ص) ماندم و ساعت های طولانی در داخل مسجد برای شفای چشمانم دعا می‌خواندم. در گوشه‌ای از مسجد نشسته بودم که ناگهان پرده سیاهی که به مدت هفت سال جلوی چشمانم کشیده شده بود، به آرامی محو شد، و تصویر پسرم که روبه‌رو من نشسته بود را به صورت کاملاً واضح دیدم.

منبع: باشگاه خبرنگاران

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي