X بستن تبليغات
مطالب پيشنهادي
loading...

شروع بارندگی ها در کشور

دسته بندي : اخبار,عمومی
تاريخ : ۱۶ شهریور
بازديد : 931

شروع بارندگی ها در کشور

مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از احتمال رگبار و رعد و برق در پایتخت طی ۲۴ ساعت آینده خبر داد. احد وظیفه در گفتگو با بیان این مطلب افزود: براساس نقشه های پیش یابی هواشناسی طی ۲۴ ساعت آینده درسواحل مرکزی وشرقی دریای خزر ابرناکی، بارش باران گاهی با رعد وبرق و وزش باد پیش بینی می شود و دریای خزر مواج خواهد بود.

به گفته وی،  دراستان های خراسان شمالی، آذربایجان غربی، شمال خراسان رضوی، شمال آذربایجان شرقی و ارتفاعات البرز در استان های تهران و سمنان نیز افزایش ابر و رگبار و رعد وبرق و وزش باد رخ خواهد داد که بارش ها در استان های گلستان، خراسان شمالی و شرق مازندران شدت بیشتری خواهد داشت.

209754 شروع بارندگی ها در کشور
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی اظهار داشت: بعد از ظهر روز یک شنبه در استان های گلستان، مازندران، خراسان شمالی و ارتفاعات سمنان رگبار پراکنده یا رعد وبرق و وزش باد ادامه خواهد داشت.

بخوانید :   طرح فروش اقساطی محصولات ایران خودرو آذر 96

وظیفه تصریح کرد: امشب  در شرق کشور به ویژه منطقه زابل در بعضی ساعات وزش باد شدید پیش بینی می شود. همچنین در دو روز آینده به سبب افزایش سرعت وزش باد، پدیده گرد و خاک و کاهش دید افقی در استان های ایلام و خوزستان دوراز انتظار نیست.

وی افزود: روز دوشنبه در جنوب استان سیستان و بلوچستان، جنوب کرمان و برخی مناطق استان هرمزگان در ساعات بعد از ظهر تا اوایل شب افزایش ابر، وزش باد، رگبار یا رعد وبرق پیش بینی می شود.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی یادآور شد: فردا آسمان تهران کمی ابری دربعدازظهر همراه با افزایش ابر و وزش باد است بیشینه و کمینه دمای پایتخت با یک درجه افزایش نسبت به امروز به ترتیب برابر ۳۴ و ۲۱ درجه سانتیگراد بالای صفر خواهد بود.

منبع:mehrnews.com

(کل ۷۰۴ , ۱ آمار امروز)
loading…


آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي