X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

سوتی ۲۰:۳۰ با خبر سفارشی !

دسته بندي : اخبار,سیاست,گوناگون
تاريخ : ۱۵ آبان
بازديد : 739

سوتی ۲۰:۳۰ با خبر سفارشی !

khabar 2030 سوتی 20:30 با خبر سفارشی !

علیرضا خراسانی در وبلاگش نوشت: ۲۰:۳۰ در شامگاه چهارشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۳ در خبری که معلوم بود تزریقی بوده و عجله‌ای تنظیم‌شده بود، خبر ازرفتن معاونت فرهنگی به امریکا داد و این در حالی بود که رسانه ملی هنوز فرق بین معاونت فرهنگی باهنری ارشاد را نمی‌داند.

مجری این برنامه که معمولاً این نوع اخبار را با بغض متمایل به گریه می‌خواند افزود مرادخانی، معاونت فرهنگی به صورت خصوصی به امریکا رفته و موسویان عضو سابق مذاکره‌کننده گروه هسته‌ای نیز حضورداشته است.

این در حالی است که مرادخانی در معاونت هنری ارشاد حضور دارد و نه معاونت فرهنگی و معاونت فرهنگی در زیرمجموعه مدیریت دکتر صالحی است.

البته امثال ۲۰:۳۰ زمانی که میلیون‌ها دلار در نیویورک با سفرهای تفریحی به باد فنا می‌رفت، یاد منافع ملی تاریخ ایران نبودند و فقط منافع شخصی عده‌ای معلوم‌الحال را پشتیبانی رسانه‌ای کرده و حالا مردم می‌دانند که اینها الفبای رسانه را هم نمی دانند چه برسد به تشخیص‌های سیاسی-خبری!

پرواضح است که این نوع خبرهای تزریقی برای کوبیدن وزارت ارشاد، نخ‌نما شده و سوتی‌های ۲۰:۳۰ و آن‌هایی که پشت پرده خبر را می‌نویسند، حکایت از موفقیت‌های «علی جنتی مردمی فرهنگی» در پست وزارت ارشاد داشته و این بر همگان هویداست.

بخوانید :   زمان واریز یارانه خرداد 97 (واریز زودتر از موعد)

انشا الله مردم در انتخابات بعدی مجلس از خجالت «چوب لای چرخ‌کن‌ها» درخواهند آمد.

منبع: خبرآنلاین

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي