X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي
loading...

زیبایی دکوراسیون با تنوع رنگ ها

تاريخ : ۱۶ اردیبهشت
بازديد : 599
چیدمان و دکوراسیون منزل از چیزهای مهمی است که همه افراد به آن توجه دارند. این مطلب از سایت گهر زیبایی دکوراسیون با تنوع رنگ ها نام دارد که امیدواریم بپسندید.با ما همراه باشید.

اگر می خواهید خانه را پر از انرژی و نشاط کنید یا فضایی آرام در آن بوجود آورید، مواردی را که در اینجا به آنها اشاره کرده ایم، به کار گیرید.
۱٫ آبی تیره: افزایش کارایی ذهن

.

kolok زیبایی دکوراسیون با تنوع رنگ ها

تاثیر روانشناسی رنگ آبی تیره در دکوراسیون
این رنگ افکار شما را تصفیه می کند، به بیانی بهم ریختگی را از ذهن تان دور می کند تا با تمرکز بیشتر به اهداف زندگی تان بیاندیشید. زمانی که می خواهید تصمیمی مهم بگیرید، لباسی به رنگ آبی تیره به تن کنید.  در خانه نیز از این رنگ برای دیوارهای بزرگ یا چراغ مطالعه استفاده کنید.
۲٫ رنگ نارنجی: شادی بخش

 .

sdfgb زیبایی دکوراسیون با تنوع رنگ ها

تاثیر رنگ نارنجی در دکوراسیون
رنگ نارنجی اعتماد به نفس شما را افزایش می دهد. اگر می خواهید احساس جوانی کنید، این رنگ را در خانه خود به کار برید. افرادی خوش خنده و شاد از رنگ نارنجی به مراتب استفاده می کنند. دفتر کار یا اتاق کودک تان با این رنگ زیبا خواهد شد.
۳٫ سبز: بهبود سلامت

.

cfdsyh زیبایی دکوراسیون با تنوع رنگ ها

تاثیر رنگ سبز در دکوراسیون
رنگ اصلی طبیعت، رنگ شروعی جسورانه و رشد است. این رنگ شما را تشویق می کند تا توانایی های خاص خود را بشناسید و آنها را در دنیای واقعی به کار گیرید. از رنگ سبز برای صندلی، میز و در ورودی خانه استفاده کنید.

 

بخوانید :   دستور پخت خوراک رشته و عدس قالبی

۴٫ بنفش روشن: معنویت

.

mo18868 زیبایی دکوراسیون با تنوع رنگ ها

تاثیر رنگ بنفش روشن در دکوراسیون
این رنگ شما را به دنیای دیگری پیوند می دهد. رنگ بنفش روحی تازه به احساسات می بخشد و حس بشردوستانه را در شما تقویت می کند. اگر می خواهید فضای خانه را مهربانانه تر و دوستانه تر کنید، این رنگ را در خانه خود بکار برید.
۵٫ زرد: افزایش تمرکز

.

mo18869 زیبایی دکوراسیون با تنوع رنگ ها

تاثیر رنگ زرد در دکوراسیون
این رنگ توانایی ذهنی و زیرکی شما را افزایش می دهد و ذهن تان را شفاف می کند تا بهتر بتوانید در گفتگوها بدرخشید. از این رنگ برای مداد، دفتر و میز تحریر استفاده کنید.
۶٫ آبی کم رنگ: آرامش

.

mo18870 زیبایی دکوراسیون با تنوع رنگ ها

تاثیر رنگ آبی کم رنگ در دکوراسیون
این رنگ استرس و تنش را از شما دور می کند و موجب آرامش می شود. آبی کم رنگ با رابطه عاطفی شما هماهنگی دارد. این رنگ را در خانه و لباس هایتان به کار برید تا احساس آرامش بیشتری کنید. آبی کم رنگ برای تخت، سقف و پرده ها انتخاب خوبی است.
۷٫ ترکیب زرد و نارنجی: حس زندگی

.

mo18871 زیبایی دکوراسیون با تنوع رنگ ها

تاثیر ترکیب رنگ زرد و نارنجی در دکوراسیون
ترکیب این دو رنگ، تاریکی را از بین می برد و این فرصت را به شما می دهد تا زاویه روشن اشیا را ببینید. این را نیز به خاطر بسپارید که رنگ های ترکیبی، شادی بخش اند. حوله های آشپزخانه، بالش های تزیینی یا فنجان های قهوه را با این رنگ زینت دهید.
۸٫ قرمز روشن: شهامت

.

mo18872 زیبایی دکوراسیون با تنوع رنگ ها

تاثیر روانشناسی رنگ قرمز روشن در دکوراسیون
این رنگ محرک، ترس را دور می کند و به شما شهامت می بخشد. زمانی که می خواهید اعتماد به نفس خود را افزایش دهید، لباسی به رنگ قرمز روشن به تن کنید، البته مراقب استفاده زیاد از این رنگ باشید زیرا هیجان تان را افزایش خواهد داد. این رنگ را برای ظروف، قاب تابلو و بالش های تزیینی استفاده کنید.
۹٫ آبی روشن: الهام بخش

.

mo18873 زیبایی دکوراسیون با تنوع رنگ ها

تاثیر رنگ آبی روشن در دکوراسیون
در جایی که احتیاج به آرامش دارید، از این رنگ استفاده کنید. آبی روشن به خواب راحت تر شما نیز کمک خواهد کرد. از این رنگ برای پتو، گلدان یا حتی کف پوش خانه خود استفاده کنید.
۱۰٫ صورتی: مهربانی

.

mo18874 زیبایی دکوراسیون با تنوع رنگ ها

تاثیر رنگ صورتی در دکوراسیون
صورتی رنگ عشق است و مهربانی، دلسوزی و آرامش را به شما هدیه می دهد. این رنگ را در جایی که می خواهید قدرت درک و پذیرش خود را بالا ببرید، استفاده کنید. رومیزی، آباژور یا حتی یک گلدان گل را در خانه به رنگ صورتی کنید.

loading…


آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي