X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

رونمایی از بی ام دبلیو مدل ۲۲۰i کوپه شرکت پرشیا

تاريخ : ۱۰ آبان
بازديد : 988

به تازگی شرکت پرشیا از خودوری بی ام دبلیو مدل ۲۲۰i کوپه خود رونمایی کرده است. در این مطلب جزییات این خبر و همچنین عکس هایی از این خودرو را برای شما عزیزان منتشر می کنیم.

شرکت پرشیا خودرو وارد کننده خودروهای ب ام دبلیو از مدل ۲۲۰i کوپه رونمایی کرد.

نماینده رسمی ب‌ام‌و در ایران دو مدل و ۲۲۸i را برای عرضه رسمی در بازار کشور انتخاب کرده روز گذشته از مدل ۲۲۰i مجهز به پکیج M Sportرونمایی کرد. این مدل دارای یک موتور ۲٫۰ لیتری توربو ۱۸۱ اسبی با حداکثر گشتاور ۲۷۰ نیوتن‌متر است که شتاب ۷ ثانیه و حداکثر سرعتی برابر با ۲۳۵ کیلومتر در ساعت به آن می دهد.

در طرف مقابل، ۲۲۸i از نسخه ۲۴۱ اسبی موتور ۲٫۰ لیتری توربو ب‌ام‌و نیرو می گیرد که با توان تولید ۳۵۰ نیوتن‌متر گشتاور بیشینه، شتاب ۵٫۸ ثانیه و حداکثر سرعتی برابر با ۲۵۰ کیلومتر در ساعت به این فلفل ریزه آلمانی می دهد.

پرشیاخودرو برای ۲۲۰i قیمتی در حدود ۲۸۹ میلیون تومان درنظر گرفته که با پیش‌پرداخت ۳۰ درصدی، بصورت اقساط ۱۸ ماهه نیز قابل خریداری است. عکس های علیرضا خضرائی عکاس ایلنا از مراسم رونمایی این خودرو را در زیر می‌بینید.

BMW1 رونمایی از بی ام دبلیو مدل 220i کوپه شرکت پرشیا BMW2 رونمایی از بی ام دبلیو مدل 220i کوپه شرکت پرشیا BMW3 رونمایی از بی ام دبلیو مدل 220i کوپه شرکت پرشیا BMW4 رونمایی از بی ام دبلیو مدل 220i کوپه شرکت پرشیا BMW5 رونمایی از بی ام دبلیو مدل 220i کوپه شرکت پرشیا BMW6 رونمایی از بی ام دبلیو مدل 220i کوپه شرکت پرشیا BMW7 رونمایی از بی ام دبلیو مدل 220i کوپه شرکت پرشیا BMW8 رونمایی از بی ام دبلیو مدل 220i کوپه شرکت پرشیا BMW9 رونمایی از بی ام دبلیو مدل 220i کوپه شرکت پرشیا BMW10 رونمایی از بی ام دبلیو مدل 220i کوپه شرکت پرشیا BMW11 رونمایی از بی ام دبلیو مدل 220i کوپه شرکت پرشیا BMW12 رونمایی از بی ام دبلیو مدل 220i کوپه شرکت پرشیا BMW13 رونمایی از بی ام دبلیو مدل 220i کوپه شرکت پرشیا

 

بخوانید :   آموزش بلاک ایمیل های مزاحم در جیمیل
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي