X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

راه اندازی خط تولید پژو ۲۰۰۸ چند روز آینده

دسته بندي : اجتماعی,اخبار
تاريخ : ۱۳ بهمن
بازديد : 599

جزییات خبر راه اندازی خط تولید پژو ۲۰۰۸ چند روز آینده را در ادامه می خوانید

پژو 2008 راه اندازی خط تولید پژو 2008 چند روز آینده

خودروی پژو ۲۰۰۸ که یک خودروی شاسی بلند است حدود ۳ سال پیش به بازارهای دنیا عرضه شده است. قرار است این خودرو با سرمایه گذاری مشترک پژو و ایران خودرو در شرکت ایران خودرو تولید شود که برای این کار نیاز به ایجاد خط مونتاژ جدید در شرکت ایران خودرو است.

شهریورماه ۹۱ بود که پژو با معرفی ۲۰۰۸ مفهومی به همه نشان داد که تصمیمی جدی برای عرضه کوچکترین شاسی بلند خود گرفته است. زمان گذشت تا نمایشگاه پاریس ۲۰۱۲ که اولین نمونه مقیاس واقعی آن ساخته شد. ولی امروز دیگر نه با یک خودروی مفهومی سروکار داریم نه با یک ماکت بزرگ! ۲۰۰۸ مفهومی پژو حالا تبدیل به خودرویی ۱۰۰ درصد واقعی شده!

با انجام تست های راه اندازی سرد خط بدنه پژو ۲۰۰۸ ، خط تولید این خودرو آماده راه اندازی و انجام تست های گرم شد. در ادامه با تک شات همراه باشید.

ایمان احتشام، معاون خودرویی شرکت تام ایران خودرو، ضمن بیان این مطلب اظهار کرد که ایران خودرو در حال تنظیمات نهایی است تا تولید گرم نیز با حضور کارشناسان تام و ایکاپ (شرکت مشترک ایران خودرو و پژو) انجام شود.

بخوانید :   حرکات عجیب زهرا بیرامی معروف به دختر ژله ای + فیلم

وی در ادامه گفت که شرکت تام پروژه خط بدنه پژو ۲۰۰۸ را در یک مناقصه بین المللی که با حضور برخی شرکت های چینی و اروپایی برگزار شد، برنده شد.

احتشام افزود:

تمامی مراحل فرآیند، طراحی چیدمان خط، جیگ و فیکسچر و سیستم های انتقال که عمده تجهیزات خط تولید محسوب می شود، از سوی کارشناسان ایرانی به انجام رسیده است. امیدواریم که بقیه کارهای خط تولید و راه اندازی نهایی، طی روزهای آینده و در بهمن ماه به انجام برسد.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي