X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي
loading...

راهنمای انتخاب بهترین مدل پرده آشپزخانه

تاريخ : ۶ اردیبهشت
بازديد : 659

پرده آشپزخانه یکی از ابزار برای زیبایی آشپزخانه شماست که می توانید با چند اصول بهترین مدل پرده آشپزخانه را انتخاب و زیبایی خاصی به دکوراسیون آشپزخانه خود دهید.

بهترین مدل پرده آشپزخانه راهنمای انتخاب بهترین مدل پرده آشپزخانه

دکوراسیون آشپزخانه اهمیت زیادی در دکوراسیون کل خانه دارد و پرده یکی از ضروری ترین وسایل در آشپزخانه است. انتخاب پرده آشپزخانه انتخاب مهمی است زیرا نور از عناصر اصلی در آشپزخانه است . ما در این مطلب قصد داریم مهم ترین نکات که در انتخاب پرده آشپزخانه حتما به کارتان می آید را در اختیارتان قرار دهیم.پرده

چه نوع پرده ای برای آشپزخانه مناسب است؟

از منزل قبلی مان یک پزده که مربوط به فضای دیگری از خانه بود باقی مانده است. آیا می توانم آن را به عنوان پرده آشپزخانه استفاده کنم؟

اگر می خواهید طراحی دکوراسیون آشپزخانه اصولی و خوبی داشته باشید بهتر است نکاتی را مد نظر قرار دهید. اول از هر چیزی به میزان روشنایی و نور طبیعی آشپزخانه تان توجه کنید. پرده آشپزخانه باید از جنسی باشد که بتواند نور طبیعی را به اندازه دلخواه فیلتر کند ولی در هر صورت دکوراسیون آشپزخانه نیازمند نور کافی است.

بخوانید :   طرز تهیه آیس موز شکلاتی

برای انتخاب پرده آشپزخانه به هیچ وجه سراغ رنگ های تیره نروید

برای انتخاب طرح و رنگ پرده آشپزخانه، ترکیب رنگی فضا مهم است و بر اساس دکوراسیون آشپزخانه طرح و رنگ مناسب را انتخاب کنید ولی به هیچ وجه سراغ رنگ های تیره نروید. استفاده از پرده های رول شید و مدل رومی که فضای کمی را اشغال می کنند ایده آل است ولی بهتر است از پرده کرکره ای استفاده نکنید. چون چربی که در آشپزخانه بر وسایل می نشیند به سختی پاک می شود.

loading…


آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي