X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي
loading...

دست جریان نفاق در جعل فیس بوک نعیمه اشراقی رو شد + اسناد

دسته بندي : اخبار,سیاست
تاريخ : ۲۶ مهر
بازديد : 2158

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا، به نقل از بنیاد حماسه دفاع، فیس بوک نعیمه اشراقی که به خاطر دستکاری ناشیانه عکس دخترش برای باحجاب شدن! رسانه‌ای شده بود، روز گذشته دوباره به صدر موضوعات مورد بحث در شبکه های اجتماعی بازگشت.

مسئله از این قرار بود که ظاهراً در فیس بوک خانم اشراقی، مطلب هجوی از قول امام راحل رضوان الله تعالی علیه، به خانواده شهدا نسبت داده شده بود که علیرغم غیرقابل باور بودن، مورد واکنش و اعتراض برخی از خانواده شهدا قرار گرفت.

اما پس از یک روز، اصل ماجرا با ناشیگری منافقین رو شد و جاعلین این محتوا، خود را لو دادند. مسیح علی‌نژاد، خبرنگار فراری و همکار ارگان سازمان سیا، رادیو فردا، که اهانت مذکور را از قول دوست منافقش آزاده اسدی منتشر کرده است، ‌پس از آنکه با هوشیاری نیروهای امنیتی، پروژه تخلیه تلفنی مکرر خود از برخی شخصیتهای داخلی را ناکام دید، به طراحی این اقدام روی آورد.

بخوانید :   فيلم پشت پرده درست كردن پيتزا 5 هزار تومانی

1 111 دست جریان نفاق در جعل فیس بوک نعیمه اشراقی رو شد + اسناد

با مختصری بررسی در گردش این خبر، مشخص میشود که این محتوا ابتدائاً توسط آزاده اسدی تولید شده، توسط مسیح علی‌نژاد و با سوء‌استفاده از نام و شهرت منفی خبرنگاری، تبلیغ شده و توسط چندصدنفر که عمده مطالب فیس‌بوک آنها پیرامون منافقین و از جمله ماجرای اعتراض اعضای کمپ لیبرتی می‌باشد، به اشتراک گذاشته شده و لایک شده است.

علینژاد در اولین واکنشها به لو رفتن جعل ناشیانه او و دوستش، نوشته است: “برای آخرین بار می‌گویم، من هرگز دروغ نگفته‌ام!!! با چشم‌های خودم دیدم که خانم نعیمه اشراقی با اکانت حقیقی‌شان کامنت گذاشته‌اند و برای همین عکس کامنت‌شان را منتشر کرده‌ام”. در ادامه این خبرپردازی زرد غیراخلاقی، آزاده اسدی نیز به فحاشی علیه خانم اشراقی پرداخته و سعی کرده او را متهم کند.

لازم به یادآوری است آزاده اسدی، از فعالین فتنه ۸۸ و مرتبط با جریان نفاق بود که در خارج از کشور با هدف ابطال انتخابات و سیاه‌نمایی علیه نظام، به برگزاری و رهبری تجمعات خیابانی اقدام میکرد.

بخوانید :   پیش ثبت نام حج تمتع ۹۷

 دست جریان نفاق در جعل فیس بوک نعیمه اشراقی رو شد + اسناد

آزاده اسدی – لندن ۲۳ خرداد ۸۸ سمپات منافقین در جمع فتنه گران

 دست جریان نفاق در جعل فیس بوک نعیمه اشراقی رو شد + اسناد

دوست صمیمی مسیح علی نژاد در ستاد حمایت از فتنه- لندن ۱۳۸۸

هرچند خانم اشراقی باید پاسخگوی عملکرد ناشایست خود در فضای مجازی بوده و توضیح دهد چرا با رفتار اشتباه، ‌طمع معاندین برای سوءاستفاده از خود جهت تخریب امام و ارزشهای آن بزرگمرد را برانگیخته‌است، اما باید توجه داشت که متأسفانه طرح مخدوش سازی چهره نورانی امام راحل و خط اصیل انقلابی ایشان باشیوه های متعدد همچون خاطره سازی و یا طنز، در دستور کار همزمان غافلان و معاندان قرار گرفته و خنثی سازی این اقدام شوم، ضمن یادآوری آیات ۱۱ الی ۲۰ سوره مبارکه نور، هوشیاری مدافعین اسلام ناب به پیشتازی خانواده معظم شهدا برای دامن نزدن به آن و پرهیز از اشاعه بی‌احترامی، با ارجاع و مطالبه بررسی موارد مشابه از مسئولین امر، را طلب میکند.

منبع: دانا

loading…


آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي