X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي
loading...

درگیری در صف نذری باعث مرگ یک پیرمرد شد

دسته بندي : اخبار,حوادث
تاريخ : ۲ آذر
بازديد : 1066

درگیری در صف نذری که بخاطر رعایت نکردن نوبت تبدیل به یک نزاع دسته جمعی شده بود منجر به فوت یک پیرمرد هفتاد ساله شد

SAFE NAZRI درگیری در صف نذری باعث مرگ یک پیرمرد شد

متهم‌های پرونده کشته شدن پیرمرد ٧٠ساله در صف نذری روز عاشورا در عباس‌آباد بعد از مرگ پیرمرد در بیمارستان فیروزگر به دادسرای جنایی تهران احضار شدند.

به گزارش اعتماد، ماجرا از این قرار بود که پدر و پسری در صف نذری یکی از مناطق عباس آباد ایستاده بودند که ناگهان برای گرفتن نذری داخل صف درگیری اتفاق می‌افتد. در این درگیری یک پیرمرد ٧٠ ساله بی‌هوش روی زمین می‌افتد و بعد از اینکه به بیمارستان فیروزگر منتقل می‌شود در آنجا فوت می‌کند. شاهدانی که در محل حادثه حضور داشته‌اند می‌گویند که درگیری به خاطر گرفتن نذری باعث فوت این مرد شده است. پیرمرد ٧٠ ساله را هل داده‌اند و سرش به زمین خورده و بعد از مدتی که در بیمارستان به حالت کما بوده فوت کرده است. همچنین یکی از شاهدان عینی نیز گفته که بعد از اینکه پیرمرد روی زمین افتاد متهم‌ها به هم اشاره کرده و صحنه درگیری را ترک کردند.

متهم‌های این پرونده که ۴ نفر بودند هنگامی که مرد در بیمارستان بود با قرار وثیقه آزاد شدند اما حالا که پیرمرد فوت کرده یکی یکی به دادسرای جنایی تهران فراخوانده شده‌اند. متهم‌ها یک پدر و پسر و یک برادرزن و داماد هستند. از میان این ۴ نفر تنها یکی از آنها به دادسرا مراجعه کرده است. دادیار در غیاب بازپرس نسرین مرادی می‌گوید اگر دیگر متهم‌های این پرونده بعد از احضار به دادسرا نیایند حکم جلب آنها به زودی صادر می‌شود.

بخوانید :   متن برای درگذشت دکتر علی شریعتی

یکی از متهم‌های این پرونده که دیروز به دادسرای جنایی تهران آمده بود ماجرا را این طور تعریف کرد: حادثه در روز عاشورا و تاسوعای سال گذشته در یک نزاع جمعی اتفاق افتاد. من به همراه برادرزنم برای گرفتن نذری در صف ایستاده بودیم. خانمم در صف زنانه ایستاده بود و ما هم در صف مردانه. برادرزنم رفت تا به همسرم سری بزند و وقتی برگشت صف به هم ریخته بود. ناگهان بعد از ۵ دقیقه داخل صف دعوا شد.

به من و برادرخانمم گفتند که ما بی‌نوبت داخل صف ایستاده‌ایم. پیرمرد ٧٠ ساله‌ای که در صف ٢٠ متر جلوتر از ما بود به من گفت: مگر یک ظرف غذا چه ارزشی دارد که شما این کار را می‌کنید؟ آنوقت پسرش با کف دست به صورت من زد و با هم درگیر شدیم. نمی‌دانم چه کسی پیرمرد را هل داد که نقش بر زمین شد و بینی و دهانش شروع به خونریزی کرد. جمعیت دور پیرمرد حلقه زده بود و همه تماشا می‌کردند. پسر پیرمرد دنبال من دوید و همین که به من رسید با پنجه بکس به صورتم زد و من زخمی شدم. با این حال با هزار زحمت پیرمرد را به بیمارستان فیروزگر بردیم و او به کما رفت و بعد از مدتی فوت کرد».

بخوانید :   نوعروسی که همسرش را پای چوبه دار بخشید

قرار وثیقه این متهم‌ها ٣٠ میلیون تومان بود اما به گفته دادیار پرونده قرار است قرار وثیقه شان افزایش پیدا کند. همچنین دادیار در غیاب بازپرس بعد از شنیدن صحبت‌های این متهم در مقابل وکیلش بهاءالدین خرمشاهی دستور پیگیری این پرونده را صادر کرد.

loading...
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي