X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

درگیری بهداد سلیمی و کوروش باقری مقابل چشم مردم

تاريخ : ۲۸ فروردین
بازديد : 530

زندگی نیوز: درگیری بهداد سلیمی و کوروش باقری مقابل چشم مردم/ یکی نشان لیاقت داشت، دیگری قویترین مرد جهان بود!
بهداد سلیمی و کوروش باقری در برنامه تلویزیونی حاضر شدند تا درباره اتفاق های اخیر وزنه برداری صحبت کنند که این موضوع به درگیری لفظی سرمربی تیم ملی و قویترین مرد جهان منجر شد.

smartpicture1 درگيري بهداد سليمي و كوروش باقري مقابل چشم مردم

 

در همین لحظه ای که این خبر منتشر می‌شود، سرمربی تیم ملی وزنه برداری و قویترین مرد جهان، رودروی هم قرار گرفتند و به بدترین شکل ممکن نسبت به هم انتقاد کردند.

در شرایطی که مدتی است فضای وزنه برداری متشنج شده و رابطه خوبی بین سرمربی تیم ملی و ملی پوشان المپیکی وجود ندارد، برنامه تلویزیونی وقت اضافه، از کوروش باقری و بهداد سلیمی دعوت کرد تا به این مسائل پرداخته شود که این برنامه با توجه به دعوایی که بین سرمربی تیم ملی که بعد از المپیک نشان لیقات دریافت کرد و همچنین قویترین مرد جهان راه افتاد، به بدترین شکل ممکن به پایان رسید.
در این برنامه بهداد سلیمی با ادبیات نامناسبی سرمربی تیم ملی را مخاطب قرار داد ، آنهم در شرایطی که کوروش باقری هم بسیار عصبانی شد و نسبت به انتقادها پاسخ داد.
این برنامه در حالی شکل گرفت که به نظر می رسد رسانه ملی، در این رابطه عملکرد خوبی نداشت، چون نه تنها به حل موضوع کمکی نشد بلکه اتفاق های درونی تیم ملی وزنه برداری کشور، در شرایط نامناسبی پیش چشم مردم قرار گرفت. این برنامه به بیشتر شدن اختلاف ها کمک کرد.
بخوانید :   محسن مسلمان از قهر خوشحال نکرد یا بی تعصب است؟ / عکس
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي