X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

دختر چاقی که عروس رویایی شد / عکس

دسته بندي : اجتماعی,اخبار
تاريخ : ۲۰ مهر
بازديد : 1966

یک دختر جوان ۲۶ ساله چاق برای اینکه بتواند مدل لباس عروس رویایی اش را بپوشد داماد را مجبور کرد برای ازدواج با او ۷ سال صبر کند.او میگوید برای اینکه “عروس چاق ” خطاب نشوم از نامزدم خواستم تا رسیدن من به وزن ایده آل تاریخ ازدواج را عقب بیاندازد که این امر ۷ سال طول کشید.

 

0.288368001381530073 parsnaz ir دختر چاقی که عروس رویایی شد  / عکس

 

او در طی این سالها رژیمهای غذایی زیادی را امتحان کرد  و نهایتا توانست طی این ۷ سال ۱۰ سایز کم کرده و به یک دختر با اندام متوسط تبدیل شود و بتواند مدل لباس عروس رویایی خود را بپوشد.وی اضافه میکند برای اینکه بتواند مدل لباس عروس را به تن کند در این مدت هر رژیمی که دیگران به او پیشنهاد کرده اند انجام داده است و مهمترین عامل موفقیت خود را صبر و تشویق همسرش معرفی میکند. او زمانی خدمتکار آشپزخانه یک هتل بود و همین امر باعث افزایش وزن او شد.

0.411075001381530073 parsnaz ir دختر چاقی که عروس رویایی شد  / عکس

او میگوید این افزایش وزن به قدری در من تاثیر گذاشت که خجالت میکشیدم با دوستانم به خرید بروم چرا که تنها یک یا دو مغازه در شهر محل زندگی ام لباسی داشتند که با سایز من هماهنگ باشد. او اضافه میکند اکنون اعتماد به نفس بالایی دارد و خوشحال است که توانسته است روز عروسی اش را با مدل لباس عروس مورد علاقه اش و آنطور که همیشه در رویاهایش میدید باشد.

بخوانید :   4 محصول ایران خودرو گران شدند !

منبع:پارس ناز

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي