X بستن تبليغات
مطالب پيشنهادي
loading...

دختر ناتنی بهنوش بختیاری به زودی می آید

تاريخ : ۳ خرداد
بازديد : 739

بهنوش بختیاری تصمیم گرفته به همرا همسرش سرپرستی دختر بچه ای را قبول و حالا تقریبا تمام مراحل قانونی کار به اتمام رسیده و فرزند ناتنی وی در راه است

Behnoosh Bakhtiari دختر ناتنی بهنوش بختیاری به زودی می آید

بهنوش بختیاری هنرمند پرانرژی سینما و تلویزیون که با تازگی چهل سالگی را پشت سر گذاشته براین باور است ظاهر انسان با ورود به مرحله میان سالی دچار تغییر می شود و در چنین موقعیتی این زیبایی روح است که به داد آدم می رسد و به دختران جوانی که نگران ظاهرشان هستند توصیه می کند که بیشر روی قلب و فکر خود کار کنند.

وی امیدوار است در ادامه راه زندگی لطف خدا شامل حالش شود تا بتواند پرانرژی خدمتگزار مردم بوده و لحظات قشنکی را برای زندگیش رقم بزند.

بهنوش بختیاری مهربان و خندان

ناگهان بهنوش که نزد همکاران، دوستان و خانواده اش به مهربانی مشهور است زندگی را چون آیینه ای می داند که هر جور به زندگی انرژی دهد به همان گونه برگشت خواهد داد.

بخوانید :   عکس های جدید هنرمندان در سی و پنجمین جشنواره جهانی فیلم فجر

این هنرمند که در کارنامه اش بیشتر فیلم ها و سریال های طنز ثبت شده، خندیدن و لبخند زدن را بدون هزینه می داند که با آن همه چیز بدست می آید و این را تجربه نموده است.

نظر بهنوش بختیاری درباره زندگی

وی اعتقاد دارد زندگی گذرا است و نباید به خاطر مشکلات زیاد ناراحت شد و به آن فکر کرد چون همه چیز چاره دارد غیر از مرگ. هر صبح که بیدار می شود از اینکه زنده است خدا را شکر می کند.

شخصیت بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری بر خلاف ظاهرش دارای روحیه ای درون نگرا و یا به قول خودش تودار است و تمایل ندارد با دیگران زیاد درباره مسائل خصوصیش که در آن ناراحتی وجود داشته باشد صحبت نماید. حتی دوست ندارد به همسر و خانواده اش انتقال دهد. مانند موردی که که چند وقت پیش برایش اتفاق افتاده بود. او یک عمل کوچک را که ده روز طول کشید انجام داد بدون آنکه خانواده اش خبردار شوند. بیشتر دوست دارد مردم و خانواده اش را در خوشی هایش شریک نماید تا در غم و غصه هایش.

بخوانید :   تبریک بازیگر هالیوود به اصغر فرهادی + عکس

دختردار شدن بهنوش بختیاری

او علاوه بر انجام کارهای هنری فعالیت گسترده ای در زمینه تجارت دارد. و سرش حسابی شلوغ است. خود را آماده می کند تا مسئولیت مادر بودن را نیز تجربه نماید. تقریبا دو سال پیش به اتفاق همسرش تصمیم گرفتند سرپرستی بچه ای را قبول نمایند و با اقدامات اولیه که از طریق بهزیستی انجام داده بودند، اکنون مراحل قانونی کار رو به پایان بوده و خوشحال است که به زودی فرزند دخترش به جمع خانواده خواهد پیوست

(کل ۳۲۹ , ۱ آمار امروز)
loading…


آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي