X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

خودروی جدید و بدون فرمان آئودی / عکس

دسته بندي : سرگرمی,عکس های جالب
تاريخ : ۲۲ آبان
بازديد : 381

خودروهای مسابقه‌ای معمولا دارای سرعت بسیار بالا و قدرت‌های زیادی هستند. این سرعت و قدرت نیاز به یک بدنه بسیار محکم و در عین حال سبک دارد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، آئودی همیشه خودروهای بسیار عالی در سطح بین المللی تولید کرده است، اما این شرکت در سری مسابقات اتومبیلرانی تا به حال نتوانسته است مقام های زیادی را کسب کند و به همین علت به تازگی طرح هایی برای خودروهای مسابقه ای ارائه کرده است.

آئودی «الیت» طرحی است که به تازگی ارائه شده است تا کمبود خودروهای مسابقه‌ای را برای این شرکت بر طرف کند. طراح این خودرو که شخصی به نام “اریک لئونگ” است در عرصه طراحی خودرو به عنوان یکی از بزرگترین‌ها شناخته می‌شود.

این خودرو دارای ویژگی‌های بسیار زیادی است که البته برخی از آنها به علت نوآوری خاصی که دارد بیش از باقی نکات به چشم می آیند. برای مثال این خودرو دارای یک سیستم پیچیده فتوسنتز مصنوعی برای قسمت سوختش است.

3(385) خودروی جدید و بدون فرمان آئودی / عکس

در میان تمام ویزگی هایی که این خودرو دارد سیستم کنترل این خودرو دارای یک نوآوری بسیار زیبا و خلاقانه‌ای است که می‌توان آن را از جمله بهترین طرح‌ها دانست.

این خودرو به جای آنکه با فرمان کنترل شود دارای مکانیزمی برای کنترل خودرو با کل بدن است. راننده دست هایش را در داخل دو دستگاه قرار می‌دهد و به کمک آن‌ها می‌تواند حرکت عقب ، جلو و چرخش خودرو را کنترل کند. این حالت به راننده توانایی مانور بسیار بالای می‌دهد.

بخوانید :   متن تبریک روز امور تربیتی

“لئونگ” همچنان در حال کار بر روی این سیستم کنترل خودرو است و همچنان برای بهبود بخشیدن آن مشکلاتی را در مقابل خودش می‌بیند. برای اینکه از این سیستم بتوان استفاده کرد باید لباس مخصوصی را نیز به تن کرد.

1(465) خودروی جدید و بدون فرمان آئودی / عکس

البته این خودرو همچنان در حد یک طرح باقی مانده است و تا تولید آن راه بسیار زیادی در پیش است اما می‌تواند به نوعی صنعت خودرو سازی را برای همیشه متحول کند.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي