X بستن تبليغات
مطالب پيشنهادي
loading...

خودروی بتمن در خیابان های استرالیا

دسته بندي : اخبار,گوناگون
تاريخ : ۱۷ آبان
بازديد : 505

خودروی بتمن در خیابان های استرالیا

درحالی که بسیاری از طرفداران بتمن در حال جمع کردن کتاب های مصور یا مجسمه هایی از خودروی بتمن هستند، “زاک میهالویچ” تصمیم گرفت تا خودش یک خودروی جالب مشابه آنچه بتمن سوار می شود را در خانه بسازد.

 

زاک ۲۹ ساله اهل استرالیا دو سال گذشته را صرف ساخت خودرو بتمن مشابه آنچه در فیلم سال ۱۹۸۶ است کرده و حالا با افتخار تنها دارنده این خودرو در کل استرالیاست. این خودرو پلاک شده و می تواند به راحتی در خیابان تردد کند.

 

news1130 خودروی بتمن در خیابان های استرالیا

 

این پسر جوان می گوید تا به حال پیشنهادهای زیادی برای خرید این خودرو داشته است اما تصمیم دارد خودرو را نگه داشته و برای خوشحال کردن بچه های بیمار از آن استفاده کند چرا که کودکان بیمار بسیاری هستند که آرزو دارند با خودرو بتمن یک دور بزنند.

 

news1129 خودروی بتمن در خیابان های استرالیا

او با کمک پدربزرگش که یک مکانیک خودرو است کار ساخت را به پایان رسانده است. دو سال زمانی است که وی صرف جمع کردن قسمت های مختلف خودرو کرده است و برخی از قسمت ها واقعا از اجزای اصلی فیلم گرفته شده است.

بخوانید :   کمک 45 هزار دلاری یانگوم به زلزله زدگان کرمانشاه + عکس

 

او می گوید یکبار در اتوبان در حال حرکت بودم که صدای عجیبی به گوشم رسید، ابتدا فکر کردم که خودرو خراب شده است اما پس از چند ثانیه متوجه شدم این صدای بالگرد اخبار تلویزیون است که در حال تعقیب کردن خودرو است.

 

news1128 خودروی بتمن در خیابان های استرالیا

اخبار گوناگون – باشگاه خبرنگاران

loading…


آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي