X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

خودرویی مخصوص تهرانی ها / عکس

تاريخ : ۱۰ مهر
بازديد : 505

خودروهایی که در سطح طرح هستند همگی از ویژیگی های خاصی بهره می برند که بودن آن ها می تواند رانندگی را لذت بخش و مفرح تر کند. این امکانات هر کدام می توانند در بخش خاصی از رانندگی در اختیار شما قرار بگیرند.

پیدا کردن جای پارک یکی از بزرگترین مشکلاتی است که این روزها بیشتر رانندگان در دنیا به آن دچار هستند. همیشه پیدا کردن محلی برای پارک کردن خودرو آن هم در خیابان های شلوغ بسیار سخت است و گاهی راننده ها را از کاری که قصد انجامش را داشتند منصرف می کند.

گروه خودروسازی کره ای “KAIST”  در آخرین طرح خود پیدا کردن جای پارک و داشتن خودرویی با این ویژگی را در دستور کار خود قرار دادند. آن ها با طراحی “آرمادیلو-تی” اعتقاد دارند که توانسته اند خودرویی تولید کنند که به راحتی پارک می شود.

0.360842001380659770 parsnaz ir خودرویی مخصوص تهرانی ها / عکس
0.778749001380659771 parsnaz ir خودرویی مخصوص تهرانی ها / عکس

این خودروی الکتریکی دارای قابلیتی است که به آن اجازه می دهد از وسط به دونیم تبدیل شده و قسمت انتهایی آن تا شود. این قابلیت باعث می شود تا خودرو به نصف فضایی اشغال شده در حالت اصلی تبدیل شده و در هر نقطه ای می توان آن را پارک کرد.

قسمت انتهایی این خودرو دارای لولاهایی است که باعث می شود از حالت اصلی خارج شده و روی سقف قسمت جلویی قرار بگیرد. طرح های این خودرو در کره به تایید رسیده و شعبه آمریکایی این شرکت نیز نمونه هایی را از آن ساخته است.این خودرو دارای دو صندلی و ۴ چرخ است همچنین طول آن نیز ۵ متر است که بعد از تا شدن به ۱٫۳ متر تبدیل می شود. این بدین معنی است که به جای یک خودرو ۳ خودرو می تواند در یک جای پارک قرار بگیرد. سقف سرعت این خودرو ۶۰ کیلومتر بر ساعت اعلام شده است.

بخوانید :   مهم ترین سوالات حقوقی در جامعه چیست

 

منبع: پارسناز

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي