X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

خداحافظی رحتمی با استقلالی‌ها

تاريخ : ۸ اردیبهشت
بازديد : 467

این فضا در حالی در اطراف دروازه بان سابق تیم ملی وجود داشته که نگاه به شبکه اجتماعی رحمتی، اتفاق جالبی را رقم می زند.

rahmati 336894534 خداحافظي رحتمي با استقلالي‌ها

نزدیک شدن به پایان فصل نقل و انتقالات، فضای فوتبال باشگاهی را با تردیدهای زیادی مواجه کرده است به شکلی که در اطراف هر بازیکن و مربی، به ویژه اگر چهره مطرحی باشد، حرف و حدیث‌های زیادی مطرح می‌شود.

 یکی از این چهره‌ها سید مهدی رحمتی است؛ دروازه‌بان استقلال که مدتی است درباره جدایی‌اش از این تیم در لیگ سیزدهم صحبت‌های زیادی مطرح می شود؛ اگرچه مسوولان باشگاه استقلال هر بار این موضوع را تکذیب کردند و گفتند که مقدمات مانده رحمتی برای فصل بعد را فراهم می کنند.

این فضا در حالی در اطراف دروازه بان سابق تیم ملی وجود داشته که نگاه به شبکه اجتماعی رحمتی، اتفاق جالبی را رقم می زند چراکه این بازیکن سرشناس در چند خطی که نوشته، عنوان کرده ” وقت رفتن رسیده”…
برای این جمله رحمتی می توان تعبیرهای زیادی داشت به خصوص اینکه او نظر موافق کروش را هم برای حضور در تیم ملی ندارد اما بعضی از دوستان نزدیک مهدی، می گویند که منظور دروازه‌بان استقلال، صرفا جدایی از جمع آبی‌پوشان است و او می‌خواهد از این تیم جدا شود.

بخوانید :   عکس محسن فروزان و همسر مدلش در آغوش هم

رحمتی که با تصمیمش برای جدایی از تیم ملی، نشان داده، اگر تصمیمی بگیرد، اجرایش می کند، وقتی این مطلب را روی صفحه فیس بوک خود گذاشته، یعنی اینکه خواسته تصمیمش را علنی اعلام کند.

در کنار این موضوع، ظرف چند روز گذشته، از تماس سپاهانی‌ها با این دروازه بان زیاد شنیده ایم تا جاییکه به نظر می‌رسد اصفهانی‌ها برای جذب این بازیکن مصر هستند.

بولتن

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي