X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي
loading...

خائن های بزرگ ال کلاسیکو+عکس

تاريخ : ۲ آبان
بازديد : 968

خائن های بزرگ ال کلاسیکو+عکس

00994554 خائن های بزرگ ال کلاسیکو+عکسجابجایی ستاره ها بین تیم های رقیب همیشه پر سر و صدا از کار درمی آید و این موضوع، وقتی پای رئال و بارسا در میان باشد، جنجال بیشتری به همراه دارد.

در اینجا نگاهی داریم به آخرین ستاره هایی که در دو دهه اخیر، پیراهن هر غول فوتبال اسپانیا را به تن کردند.

00994548 خائن های بزرگ ال کلاسیکو+عکسآلبرت سلادس بعد از اینکه نتوانست در ترکیب اصلی بارسا جایگاه ثابتی پیدا کند، راهی سلتاویگو شد و بازی های خوبش در این تیم، توجه رئال را جلب کرد. همزمان با فیگو، به بارسا پیوست اما سر و صدای آن انتقال، باعث شد تا توجه چندانی به او نشود. او در سه فصلی که عضو رئال بود، چندان درخشان کار نکرد.

00994549 خائن های بزرگ ال کلاسیکو+عکس

آلفونسو پرز نه در بارسا و نه در رئال، بازیکنی کلیدی نبود. او هیچ وقت نتوانست درخشش اش در بتیس را در این دو تیم تکرار کند.

00994550 خائن های بزرگ ال کلاسیکو+عکس

دنی گارسیا هم پیراهن هر دو باشگاه رئال و بارسا را به تن کرد اما درخشش او برای رئال، بیشتر از دوران حضورش در نوکمپ بود.

00994551 خائن های بزرگ ال کلاسیکو+عکس

گئورگی هاجی دو فصل برای رئال (۹۲-۱۹۹۰) و دو فصل برای بارسا (۹۶-۱۹۹۴) بازی کرد. از بدشانسی او، در سال هایی که رئال و بارسا شرایط خوبی نداشتند، عضو این تیم ها بود.

00994552 خائن های بزرگ ال کلاسیکو+عکس

خاویر ساویولا در سال ۲۰۰۱ به عنوان یک پدیده از ریور پلات به بارسا پیوست اما هرگز نتوانست انتظارات را برآورده کند. او در سال ۲۰۰۷ به عنوان بازیکن آزاد به رئال رفت اما در دو فصلی که برای این باشگاه بازی کرد، تنها ۵ گل به ثمر رساند.

 

بخوانید :   زمان شروع جام جهانی 2018

00994553 خائن های بزرگ ال کلاسیکو+عکس

 

 

 

 

سرمربی فعلی بارسا ۶ فصل برای رئال بازی کرد اما به دلیل اختلاف با خورخه والدانو و مدیران رئال، در سال ۱۹۹۶ از این باشگاه جدا شد و به بارسا رفت. او ۸ فصل هم برای آبی و اناری ها بازی کرد.

00994554 خائن های بزرگ ال کلاسیکو+عکس

انتقال هیچ بازیکنی بین دو باشگاه در چند دهه اخیر به اندازه جابجایی لوئیز فیگو پر سر و صدا نبود. او که بین سال های ۱۹۹۵ تا ۲۰۰۰ برای بارسا بازی کرد، یکی از ارکان اصلی این تیم بود اما با انتقالی غیرمنتظره راهی رئال شد. او ۵ فصل هم برای رئال بازی کرد.

00994555 خائن های بزرگ ال کلاسیکو+عکس

یکی از ستاره های تیم رویایی یوهان کرایوف، بعد از حضور روماریو در نوکمپ، جایگاهش در ترکیب اصلی بارسا را از دست داد و سرانجام راهی تیم رقیب شد. او بین سال های ۹۵ تا ۹۷ برای رئال بازی کرد.
00994556 خائن های بزرگ ال کلاسیکو+عکس
روبرت پروسینیچکی که با ستاره سرخ بلگراد نامی برای خود دست و پا کرد، بین سال های ۹۱ تا ۹۴ عضو رئال بود اما نتوانست درخشش چندانی داشته باشد. او راهی اوویه دو شد و پس از آن یک سال و نیم برای بارسا بازی کرد.
00994557 خائن های بزرگ ال کلاسیکو+عکس
رونالدوی برزیلی تنها یک فصل (۹۷-۱۹۹۶) برای بارسا بازی کرد اما وقتی در سال ۲۰۰۲ به رئال پیوست، هواداران آبی و اناری ها را حیرت زده کرد. او چهار سال و نیم عضو رئال بود و در کنار رائول، زوج خطرناکی را تشکیل داد.
00994558 خائن های بزرگ ال کلاسیکو+عکس
ساموئل اتوئو که در ۱۵ سالگی به رئال پیوست، هیچ گاه در این تیم نتوانست جایگاه ثابتی پیدا کند اما وقتی در سال ۲۰۰۴ راهی بارسا شد، خیلی زود زوج خطرناکی را با رونالدینیو تشکیل داد.

 

بخوانید :   آخرین وضعیت مهدی قائدی پس از تصادف

منبع:ورزش۳

loading...
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي