X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

حواشی برنامه ۹۰؛ دعوای رسولی نژاد و فردوسی پور؛ عادل متهم به دروغگویی شد!

تاريخ : ۱۱ اردیبهشت
بازديد : 323
در شرایطی که برنامه ۹۰ هر هفته روزهای دوشنبه پخش می شد، این هفته یک شب زودتر روی آنتن سیما رفت تا برخی از علاقه مندان به این برنامه از تماشای آن غافل شوند.
 حواشی برنامه 90؛ دعوای رسولی نژاد و فردوسی پور؛ عادل متهم به دروغگویی شد!

* حرکت قابل ستایش کاپیتان سابق استقلال؛ امیر حسین برای کمک به فوتبالیستی مصدوم تا سنقر رفت
امیر حسین صادقی و همسرش به دلیل کمک به یک فوتبالیست آماتور از سوی عادل فردوسی پور تقدیر شدند.
عادل فردوسی پور در برنامه این هفته ۹۰ خود با اشاره به برنامه آخر سال شان گفت: «در آن برنامه ما مهمانی ویژه داشتیم که تصاویر سقوطش از سقف یک سالن فوتبال را پیشتر پخش کرده بودیم. در این برنامه او از این گفت که بیکار است اما مشکلش الان به خاطر حرکت شایسته یکی از بازیکنان خوب لیگ مان حل شده است. امیر حسین صادقی و همسرش به سنقر رفتند و برای او وسیله ای خریده اند که بتواند شاغل شود و ۱۲ یا ۱۳ میلیونی را هزینه کردند. می دانم امیر صادقی دوست نداشته این خبر رسانه ای شود اما خوب است که ما این نکات را بگوییم که مردم بدانند ما در میان فوتبالیست های مان، چنین افرادی را هم داریم.
* گزارش ویژه برنامه ۹۰ از گود شهرزاد؛ تنها زمین خاکی مانده برای تهران
برنامه ۹۰ گزارشی ویژه نشان داد از گود شهرزاد در جنوب تهران.
میثاقی، گزارشگر جوان برنامه ۹۰ با حضور در یکی از محله های جنوب شهر تهران، گزارشی را از آخرین زمین خاکی به جای مانده از دهه های ۴۰ تا ۶۰ فوتبال ایران تهیه کرده بود. زمینی که به گفته پیشکسوتانی مثل صادقی و سید مهدیکاظمی یا حسین یاریار، بازیکنان بزرگی از فرشاد پیوس و ناصر محمد خانی گرفته تا مهدی پاشازاده و هاشم بیگ زاده و دیگران را به فوتبال ایران معرفی کرده است. بعد از پخش این گزارش، علی خسروی که کارشناس داوری برنامه بود به عنوان یکی از مسئولان ورزش شهرداری منطقه ۱۵ اعلام کرد آمادگی دارند تا در صورتی که این زمین معارض نداشته باشد، این گود را بازسازی کنند.
* منتظری: دوست نداشتم به استقلال و پرسپولیس بیایم
مدافع تیم فوتبال استقلال مهمان ویژه برنامه ۹۰ بود. وی در این برنامه اظهار داشت: «من بیشتر فوتبالم را مدیون آقای رضاییان، مدیر عامل وقت فولاد خوزستان هستم. چراکه ایشان خیلی به جوان ها میدان می دانند.»
پژمان منتظری در ادامه در خصوص نحوه استقلالی شدنش گفت: «دوست نداشتم به استقلال بیایم. در همان برهه هم از سایپا، سپاهان و پرسپولیس پیشنهاد داشتم. اما علاقه ای به حضور در استقلال و پرسپولیس نداشتم. ولی صحبت هایی که با مرحوم ناصر خان داشتم باعث شد استقلالی شوم.»
وی علت حاشیه های موجود در اطراف استقلال را این گونه عنوان کرد: «در یک ماه گذشته مصاحبه های برخی افراد استقلال را به حاشیه برد. اگر تیم در کورس قهرمانی بود و بعضی حرف ها زده می شد ایرادی نداشت اما الان که استقلال برای قهرمانی و صعود به مرحله بعد رقابت های آسیایی می جنگد نباید چنین حرف هایی مطرح می شد.»
* هیئت مدیره ای که فرق دروازه بان و مهاجم را نمی داند
فردوسی پور گفت که علی فتح الله زاده در یکی از مصاحبه های خود اظهار داشته که ۴ نفر از اعضای هیئت مدیره استقلال نمی دانند مهدی رحمتی مهاجم است یا دروازه بان.
از همین رو مجری برنامه ۹۰ از لیست اعضای هیئت مدیره استقلال نام عبدالرضا ساور؛ مقداد نجف نژاد و احمد رسولی نژاد را بیرون کشید و این احتمال را داد که افرادی که نمی دانند رحمتی مهاجم است یا دروازه بان این ۳ نفر هستند.
* فتح الله زاده: به شوخی گفتم اعضای هیات مدیره می گویند رحمتی را بگذاریم مهاجم
مدیرعامل استقلال گفت که برای تشویق پرسپولیس به ورزشگاه می رود.
علی فتح الله زاده که به عنوان مهمان تلفنی روی خط برنامه ۹۰ رفته بود، در همان ابتدا با سئوالی روبرو شد از حرف هایش. جمله ای که در برنامه ورزشی شبکه جام جم گفته بود، جمله ای در این باره که ۴ عضو هیات مدیره گفته اند رحمتی را با قد بلندش بفرستند به خط حمله تا ضربه سر بزند.
فتح الله زاده گفت: «بابا این یک شوخی بوده است. الان شما مرا با یک نماینده مجلس و دو معاون وزیر ورزش در می اندازید. باید جمع کنم بروم خانه.»
مدیر عامل باشگاه استقلال در خصوص مصاحبه های تندی که انجام می دهد گفت: «برخی از خبرنگاران با جابه جا کردن جمله ها ما را با هیئت مدیره درگیر می کنند.»
وی در خصوص مسائل به وجود آمده درباره کمپ باشگاه استقلال عنوان کرد: «اکثر کارهای کمپ استقلال آماده شده و تا یک ماه آینده سند زمین این کمپ به نام استقلال خواهد خورد.»
فتح الله زاده علت درگیری های خود با برخی از اعضای هیئت مدیره باشگاه را این گونه بیان کرد: «با اعضای هیئت مدیره اختلاف نظر داریم اما دعوا نداریم. این اختلاف نظرات نیز پس از پایان لیگ حل خواهد شد.»
او در پایان هم گفت: «من برای تشویق پرسپولیس در بازی با الهلال به ورزشگاه آزادی می روم.»
* وقتی رئیس هیات مدیره استقلال اطلاعات فوتبالی به رخ می کشد؛ من می دانم کاسیاس دروازه بان است رونالدو مهاجم!
رئیس هیات مدیره استقلال و معاون وزیر ورزش معتقد است فتح الله زاده حق نداشته حتی به شوخی طوری حرف بزند که مردم فکر کنند اعضای هیات مدیره … هستند. احمد رسولی نژاد، روی خط برنامه ۹۰ رفت و درباره حرف های علی فتح الله زاده گفت: «حتی اگر این حرف شوخی هم باشد، گفتن این حرف درست نیست. من انتظارش را ندارم. رشته خود من فوتبال بوده. شما دیدید که در آن مصاحبه تلویزیونی فتح الله زاده گفته بود ۴ عضو هیات مدیره می گفتند رحمتی را بگذارید خط حمله، این حرف حتی به شوخی گفتنش هم بد است. من خودم رشته ام فوتبال بوده و همه بازیکنان را هم می شناسم. من که می دانم والدس دروازه بان بارساست، کاسیاس در رئال مادرید است، نویر دروازه بان بایرن است، مهاجم شان گومز است و آلکس دل پیرو هم مهاجم یونتوس است.»
وی ادامه داد: «من با این اطلاعاتم یعنی نمی دانم پست بازی رحمتی چه است؟ من که همه بازی های این تیم را می روم ببینم، بارها با رحمتی جلسه داشتم و حرف زدم، چطور ممکن است که من ندانم او دروازه بان است، واقعا فکر می کنم حتی این حرف را به شوخی گفتن هم زشت است چون باعث می شود خدای ناکرده مردم فکر کنند اعضای هیات مدیره ما … هستند!»
احمد رسولی نژاد در پاسخ به این سوال که آیا با اولیایی در خصوص مدیر عاملی استقلال صحبتی شده یا خیر گفت: «قطعا چنین صحبتی مطرح نشده است.»
* عصبانیت معاون وزیر از دست فردوسی پور؛ عادل متهم به دروغگویی شد!
اما معاون وزیر وقتی داغ کرد که عادل نام علوی را برد و او را منتسب به رسولی نژاد دانست. او ابتدا گفت که به خاطر رفت و آمدهایی که به مجلس دارد ممکن است نماینده ای برای پسرش سفارشی کرده باشد، که من هم او را به کادر فنی معرفی می کنم تا تست بدهند. فردوسی پور در پاسخ گفت که نباید تبعیضی بین پسر نماینده و بچه های محروم جنوب شهر برای راهیابی به تیم های بزرگ باشد.
هنوز این کلام عادل تمام نشده بود که رسولی نژاد با لحنی که نشان می داد خیلی به او برخورده است، گفت: «حرف های شما کذب محض است. تو دروغ می گویی.» و ادامه داد: «من فقط این بازیکنان را معرفی می کنم به باشگاه و تصمیم گیرنده خود آنها هستند. شما نباید فقط این کارهای ما را بگویید. ما کارهای خوب هم داریم. بنده در یک سفر به مناطق محروم اهواز دیدم که جوانانی بی نام و نشان در یک زمین خاکی دارند فوتبال بازی می کنند. آنجا بود که به همراهانم گفتم چه خوب است ما از این جوانان در تیم مان استفاده کنیم.»

بخوانید :   شکایت امر به معروف اصفهان از علی کریمی

این در حالی بود که معاون وزیر به فردوسی پور اجازه صحبت کردن نمی داد: «شما که همیشه تریبون دست تان است بگذارید ما صحبت کنیم.»
 

* کارشناس داوری: ۳ پنالتی اشتباه در یک بازی!
علی خسروی کارشناس داوری اعتقاد داشت که داور بازی نفتی ها ۳ پنالتی اشتباه گرفته است. در ضمن پنالتی راه آهن مقابل فولاد که علی دایی و انصاری فرد خیلی به آن اعتراض داشتند، نادیده گرفته شده است.
در قسمت پایانی برنامه ۹۰ در غیاب فرهاد کاظمی محمد رضا طهماسبی کاپیتان پیکان به برنامه ۹۰ آمد و در مورد چگونگی صعود این تیم سخن گفت.

 

گردآوری: گروه ورزش گــهــر

منبع:جام نیوز

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي