X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

جسد بنیتای ۸ ماهه در پاکدشت پیدا شد + جزئیات خبر

دسته بندي : اخبار,حوادث
تاريخ : ۴ مرداد
بازديد : 852

متأسفانه جسد بنیتا دختر بچه هشت ماهه که ۶ روز پیش همراه با خودروى پدرش در مشیریه تهران ربوده شده بود، همراه با ماشین ربوده شده در پاکدشت پیدا شد

19764310 438485839869754 8054939837679009792 n1 جسد بنیتای 8 ماهه در پاکدشت پیدا شد + جزئیات خبر

خبر مرگ بنیتا  دل هر ایرانی را بدرد می آورد.

در ادامه جزئیات خبر تلخ مرگ بنیتا را منتشر کرده ایم

اطلاعیه پلیس تهران درباره کشف جنازه کودک ۸ ماهه

سرانجام کارآگاهان به نشانی اعلامی مراجعه و متاسفانه با پیکر بی جان کودک ربوده شده مواجه گردیدند.
دستگیری سارقی که خودرو و نوزاد هشت ماهه را به سرقت برده بود
به دنبال سرقت خودرو فردی در روز پنج شنبه در منطقه مشیریه تهران که پس از خروج از پارکینگ منزلش بمنظور بستن درب پارکینگ خودرو را بصورت روشن رها کرده و منجر به سرقت خودرو و نوزاد هشت ماهه اش شد، بلافاصله یک تیم از کارآگاهان زبده پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ دستگیری سارق یا سارقین و یافتن کودک ربوده شده را در دستور کار خود قرار دادند.
علی رغم نبود هیچ گونه سرنخ و اثری از مجرم یا مجرمین، کارآگاهان با انجام اقدامات پلیسی موفق شدند دو نفر را شناسایی که نفر اول در محل سکونت خود واقع در شهرستان پاکدشت دستگیر و در اظهارات خود به سرقت خودرو و ربایش کودک توسط یکی از دوستانش اعتراف و اعلام کرد در همان ساعات اولیه پس از سرقت وی به همراه همدستش خودرو و کودک را به شهرستان پاکدشت منتقل کرده و سپس از همدیگر جدا شدند.
بلافاصله مامورین به محل اختفای سارق اصلی مراجعه و وی را دستگیر کردند.این فرد که دارای سوابق متعدد کیفری است و به تازگی از زندان آزادشده است در اعترافات اولیه اعلام کرد که ساعاتی پس از سرقت و انتقال خودرو به خارج از تهران ،خودرو و نوزاد هشت ماهه را در یکی از خیابانهای شهرستان پاکدشت رها کرده و در حال حاضر هیچ گونه اطلاعی از سرنوشت کودک ربوده شده ندارد.
سرانجام کارآگاهان به نشانی اعلامی مراجعه و متاسفانه با پیکر بی جان کودک ربوده شده مواجه گردیدند.
پلیس در پایان باتوجه به تلاشهای صورت گرفته برای کشف این جنایت و ضمن ابراز همدردی با خانواده این کودک،از والدین خواست در نگهداری از فرزندان خود دقت بیشتری داشته باشند تا دیگر شاهد وقوع اینگونه فجایع نباشیم.

جسد کودک ۸ماهه برای بررسی علت قتل به پزشکی قانونی ارجاع شد

دادستان عمومی و انقلاب پاکدشت: از آنجایی که متهم ادعا می کند، وقتی خودرو را رها کرده هنوز بنیتا زنده بوده است، پس از معاینات پزشکی و بررسی علت تامه آن، نتیجه نهایی اطلاع رسانی خواهد شد.

سارق خودرو که در بازجویی ها اعتراف کرده بعد از سرقت خودرو از مشیریه به همراه کودک، آن را همان روز در یکی از خیابان های پاکدشت برده و پس از بالا کشیدن شیشه ها آن را رها کرده است.

ماموران بلافاصله به محل رها کردن خودرو در محله ای خلوت رفته و مشاهده کردند خودرو زیر آفتاب شدید قرار دارد.

باید بررسی کنیم که بنیتا به قتل رسیده یا به گونه دیگری فوت کرده، ممکن است عوامل دیگری موجب مرگ بنیتا شده باشد، رسیدگی به این پرونده درمراجع قضایی ادامه دارد.

بخوانید :   آدرس تیراژه 2
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي