X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي
loading...

جدیدترین مدل کت و شلوار به سبک سلنا گومز

تاريخ : ۹ آذر
بازديد : 2895

در این مطلب قصد داریم جدیدترین مدل کت و شلوار به سبک سلنا گومز را برای شما عزیزان به نمایش بگذاریم. از شما همراهان خوب دعوت می کنیم در ادامه این مطلب ما را همراهی کنید.

سلنا مری گومز  Selena Marie Gomez متولد ۲۲ ژوئیه ۱۹۹۲ بازیگر و خواننده و طراح مد اهل آمریکا است. او برای اولین بار در نقش جایانا در فیلم بارنی و دوستان شناخته شد، زمانی که او تنها ۷ سال سن داشت. او بیش‌تر به خاطر بازی در نقش آلکس روسو در مجموعه کمدی جادوگران محلهٔ لرزان از شبکهٔ دیزنی به شهرت رسیده است. اولین فعالیت او در فیلم سینمایی بازی در فیلم بچه‌های جاسوس بود.

selenagomez01 جدیدترین مدل کت و شلوار به سبک سلنا گومز selenagomez02 جدیدترین مدل کت و شلوار به سبک سلنا گومز selenagomez03 جدیدترین مدل کت و شلوار به سبک سلنا گومز selenagomez04 جدیدترین مدل کت و شلوار به سبک سلنا گومز selenagomez05 جدیدترین مدل کت و شلوار به سبک سلنا گومز selenagomez06 جدیدترین مدل کت و شلوار به سبک سلنا گومز selenagomez07 جدیدترین مدل کت و شلوار به سبک سلنا گومز selenagomez08 جدیدترین مدل کت و شلوار به سبک سلنا گومز selenagomez09 جدیدترین مدل کت و شلوار به سبک سلنا گومز selenagomez10 جدیدترین مدل کت و شلوار به سبک سلنا گومز

بخوانید :   آموزش روش برجسته کردن گونه با ورزش
loading...
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي