X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي
loading...

توضیحات اینستاگرامی عجیب مهناز افشار درباره خودش و همسرش

تاريخ : ۲۴ اسفند
بازديد : 470
این روزها خبرها درباره مهناز افشار از جمله خبر بارداری و …. و از بازار داغی برخوردار است؛ و حالا جدیدترین خبر درباره این بازیگر زن ایرانی را در سایت گهر دنبال کنید با عنوان توضیحات اینستاگرامی عجیب مهناز افشار درباره خودش و همسرش.
.
Mahnaz Afshar1 توضیحات اینستاگرامی عجیب مهناز افشار درباره خودش و همسرش.
مهناز افشار بازیگر سینما که با پسر محمدعلی رامین مشاور محمود احمدی‌نژاد ازدواج کرده است در صفحه اینستاگرامش توضیحاتی درباره برخی شایعات مطرح شده پیرامون خود پاسخ داد و نوشت:

سلام روزتون بخیر
عبور کردن از مسائلی که بازدارنده در زندگی و اهداف است درسی بود که از بزرگترها یاد گرفتم. عزیزان میدانم بعضی از شما سئوال و پرسشهایی بابت حواشی که صحت نداشته از من دارید. پس برای شما میگویم.

و این بزرگواری و متانت شما را محترم میشمارم که دیگر وقت گرانبها و ارزشمند خودتان را صرف حواشی و دغدغه هایی که باعث میشود از زندگی و اهدافتان دور شوید، نکنید. من مهناز افشار با آنچه بوده و خواهم بود با عشق بدون هیچگونه شرط و شروط کذب و ١٠ شاخه گل نرگس توسط آقای … عزیز به عقد همسرم درآمدم و افتخار میکنم مردی در کنار من است که برای در کنار من بودن ایستادگی کرد و انتخاب کرد و محافظ من شد.

بخوانید :   تصاویر / تفریحات شخصی نرگس محمدی و همسرش در اسپانیا

وشد پدر دخترم و شریک شادی و غمهایم. ممنون از تک تک شما و متانت و صبوری که کردید. پی نوشت: به احترام شما و زندگیم دیگر سئوالی در این زمینه پاسخ نخواهم داد . وقتمان را صرف کارهایی بکنیم که نتیجه بهتری داشته باشد و آرامش بیاورد نه حرص و خشم و حتی درد .ممنونم
عکس: الان سر کار

loading…


آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي