X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

تهدید رضا رشیدپور به مرگ + جزییات

تاريخ : ۵ خرداد
بازديد : 764

فیلمی در چند روز گذشته از رضا رشیدپور در فضای مجازی منتشر شد که ظاهرا وی به ترکها توهین می کند.اما اصل ماجرا این است که فیلم ویرایش و برش داده شده و چنین فیلمی نتیجه آن شده.

reza rashidpour 5844 تهدید رضا رشیدپور به مرگ + جزییات

رضا رشیدپور  مجری تلویزیون با انتشار متنی در صفحه اینستاگرام خود از افرادی نوشت که با سوءاستفاده از یک ویدئوی تقطیع شده با الفاظ ناشایست به او توهین و وی را تهدید کرده‌اند.

رضا رشیدپور در صفحه اینستاگرام خود نوشت:
“توی این چند روز برخی با ارسال پیامهای سراسر بی شرمی و الفاظ رکیک به من تلاش کردند که اهداف غیراصیل و کوته نگرانه ی خودشان را پیش ببرند.
از گفتگوی طولانی من با یک پایگاه خبری که چند سال پیش صورت گرفته و مربوط به تاثیر سریالهای ساخت ترکیه بر ذهن و جان مخاطب گرانمایه ی ایرانی ست ، چند ثانیه را تقطیع و پخش کرده اند تا به گمان خودشان فضای غرورآمیز پس از انتخابات و شور ملی در میهن عزیزمان و به ویژه ی آذربایجان پاک را تحت تاثیر قرار بدهند.
اگر این موضوع به فحاشی به من محدود می شد واکنشی نشان نمی دادم اما از دو چیز نمی توان ساده عبور کرد . اول مادر مهربان و ارجمندم که مورد توهین بی شرمانه قرار گرفت . دوم مام میهن که مورد هجمه ی وقیحانه ی عده ای بی اصالت واقع شده . کودکانه من را تهدید به قتل (!) کرده اند … اتفاقا نیک بدانند که چو ایران نباشد تن من مباد.”

بخوانید :   فلامک جنیدی صاحب دو بچه دوقلو شد / عکس
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي