X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي
loading...

تهدید رضا رشیدپور به مرگ + جزییات

تاريخ : ۵ خرداد
بازديد : 704

فیلمی در چند روز گذشته از رضا رشیدپور در فضای مجازی منتشر شد که ظاهرا وی به ترکها توهین می کند.اما اصل ماجرا این است که فیلم ویرایش و برش داده شده و چنین فیلمی نتیجه آن شده.

reza rashidpour 5844 تهدید رضا رشیدپور به مرگ + جزییات

رضا رشیدپور  مجری تلویزیون با انتشار متنی در صفحه اینستاگرام خود از افرادی نوشت که با سوءاستفاده از یک ویدئوی تقطیع شده با الفاظ ناشایست به او توهین و وی را تهدید کرده‌اند.

رضا رشیدپور در صفحه اینستاگرام خود نوشت:
“توی این چند روز برخی با ارسال پیامهای سراسر بی شرمی و الفاظ رکیک به من تلاش کردند که اهداف غیراصیل و کوته نگرانه ی خودشان را پیش ببرند.
از گفتگوی طولانی من با یک پایگاه خبری که چند سال پیش صورت گرفته و مربوط به تاثیر سریالهای ساخت ترکیه بر ذهن و جان مخاطب گرانمایه ی ایرانی ست ، چند ثانیه را تقطیع و پخش کرده اند تا به گمان خودشان فضای غرورآمیز پس از انتخابات و شور ملی در میهن عزیزمان و به ویژه ی آذربایجان پاک را تحت تاثیر قرار بدهند.
اگر این موضوع به فحاشی به من محدود می شد واکنشی نشان نمی دادم اما از دو چیز نمی توان ساده عبور کرد . اول مادر مهربان و ارجمندم که مورد توهین بی شرمانه قرار گرفت . دوم مام میهن که مورد هجمه ی وقیحانه ی عده ای بی اصالت واقع شده . کودکانه من را تهدید به قتل (!) کرده اند … اتفاقا نیک بدانند که چو ایران نباشد تن من مباد.”

بخوانید :   عکس های جذاب و دیدنی از تولد 60 سالگی مهرانه مهین ترابی با حضور هنرمندان
loading…


آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي