X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

تغییرات اساسی در سری جدید کلاه قرمزی

تاريخ : ۱۵ اسفند
بازديد : 386

در این مطلب از سایت گهر تغییرات اساسی در سری جدید کلاه قرمزی را برای شما عزیزان منتشر می کنیم

کلاه قرمزی تغییرات اساسی در سری جدید کلاه قرمزی

کلاه قرمزی به کارگردانی و اجرای ایرج طهماسب نوروز امسال از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.«کلاه قرمزی» از عروسک هایی است که با چند نسل از مخاطبان سیما همراه بوده است و همه ساله با اتفاقات تازه ای به تلویزیون می­ آید تا قصه ای متفاوت از زندگی عادی مردم روایت کند.

مجید میرفخرایی طراح دکور و صحنه پیشکسوت از همکاری خود با ایرج طهماسب و اضافه شدن یک دکور دیگر به برنامه «کلاه قرمزی» خبر داد.
مجید میرفخرایی با اشاره به طراحی صحنه و دکور مجموعه کلاه قرمزی که سال هاست آن را بر عهده دارد، گفت:همانطور که می دانید من سال هاست در همکاری با ایرج طهماسب طراحی دکور و صحنه مجموعه «کلاه قرمزی» را بر عهده دارم.

وی درباره طراحی دکور امسال این مجموعه بیان کرد:در طراحی دکور امسال سعی کردیم کمی تنوع بدهیم و طراحی را تغییر دادیم. علی رغم اینکه تولید این مجموعه اواخر سال آغاز می شود فرصت چندانی برای اتفاقات تازه نیست، با این حال ما تلاش کردیم که این تغییرات را رقم بزنیم تا نوعی تنوع در آن بوجود آید.

بخوانید :   غافلگیر شدن جواد خیابانی با آمدن دخترش در برنامه زنده + فیلم

این طراح صحنه و دکور سریال ها و فیلم های سینمایی در پایان عنوان کرد:مجموعه «کلاه قرمزی» معمولا ۲ دکور دارد؛ یکی منزلی است که داستان در آنجا اتفاق می افتد و دیگری اتاقی که شب ها در آن قصه گفته می شود و حالا یک حیاط هم اضافه می شود.
مجموعه «کلاه قرمزی» که به کارگردانی ایرج طهماسب ساخته می شود سال گذشته به تولید نرسید و حالا بعد از ۲ سال قرار است دوباره از شبکه دو روی آنتن برود.
امسال دنیا فنی زاده عروسک گردان این مجموعه دار فانی را وداع گفت و قرار است عروسک گردان دیگری جایگزین وی شود. همچنین امسال قرار است یک عروسک دیگر نیز به این مجموعه اضافه شود.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي