X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

بهروز افخمی خودش را زیر سوال برد

تاريخ : ۶ خرداد
بازديد : 658

بهروز افخمی مجری برنامه هفت در هفته ای که گذشت حرف های ضد و نقیضی درباره کن و اصغر فرهادی زد که خودش را زیر سوال برد!

ادعاهای بامزه مجری برنامه هفت روز به روز جالب تر می شود و زوایای تازه ای از این مجری را پیش روی مخاطبان سینمای ایران قرار می دهد.

behrooz afkhami بهروز افخمی خودش را زیر سوال برد

بهروز افخمی مجری برنامه هفت، چند روز پیش در مصاحبه با روزنامه اصولگرای وطن امروز ادعا کرده بود که کن، جشنواره همجنسبازی است. این سخنان افخمی واکنش هایی به همراه داشت تا اینکه فرهادی و شهاب حسینی از جشنواره کن دو جایزه کسب کردند. در همین خصوص یکی از تفریحات مردم در فضای مجازی، شوخی با گفته های مجری برنامه هفت بود، که در ماه‌های اخیر خودش و برنامه‌اش، دستمایه لطیفه‌های فراوانی هستند.  از سوی دیگر افخمی فردای برنده شدن فرهادی و شهاب حسینی، یادداشت دیگری این بار در روزنامه هفت صبح منتشر کرد و با تاکید به سخنان قبلی اش ادعا کرد حرف همان است که گفتم، و کن جشنواره دگرباش هاست و به ارزش هنری فیلم ها جایزه نمی دهد.

در ادامه این ماجرا، مرجان شیرمحمدی همسر بهروز افخمی نیز وارد داستان شد و در دفاع از شوهرش یپستی اینستاگرامی منتشر کرد و حمله ای به بهرام رادان کرد.

بخوانید :   عصبانیت بهاره رهنما به اظهار نظرها درباره قیافه همسرش!

ماجرا اما وقتی جالبتر شد که افخمی امروز یادداشتی منتشر کرد و جایزه اصغر فرهادی و شهاب حسینی را به آنها تبریک گفت و نوشت فرهادی با این جایزه خود را در بالاترین سطح فیلمسازی دنیا ثبیت کرد.

اما حالا ماجرا از این هم جالب تر و بامزه تر شده است چرا که حالا افخمی در مصاحبه ای با هفته نامه تماشاگران امروز، مدعی شده است که او به فرهادی کمک کرده تا جایزه کن را ببرد!

افخمی در این باره می گوید:

با بحث دگرباش ها به فرهادی کمک کردم جایزه بگیرد.

بهروز افخمی خودش سال‌ها قبل با فیلمش به جشنواره کن رفته بود که به موفقیتی دست نیافته بود.

تمام این ماجرا و اتفاق‌ها، جدی و واقعی است.

1464316519 بهروز افخمی خودش را زیر سوال برد
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي