X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

بلژیک آمریکا را از سر راه برداشت

دسته بندي : اخبار ورزشی,ورزش
تاريخ : ۱۱ تیر
بازديد : 173

بلژیک آمریکا را از سر راه برداشت

بلژیک موفق شد با برتری ۲ بر یک برابر آمریکا به مرحله یک چهارم نهایی صعود کند. بلژیک در این دیدار کاملا تیم برتر میدان بود و چندین فرصت گل را از دست داد. بلژیکی‌ها در نیمه دوم سراپا حمله شدند و چندین بار تا آستانه فروپاشی دروازه آمریکا پیش رفتند اما با درخشش “تیم هاوارد” و البته خوش‌شانسی آمریکا این فرصت‌ها تبدیل به گل نشد.

203240 بلژیک آمریکا را از سر راه برداشت

“اوریگی” مهاجم ۱۷ ساله بلژیک نیز در دقیقه ۵۴ دیرک دروازه آمریکا را به لرزه درآورد. “مرتنس” نیز در دقیقه ۶۰ یک فرصت تک به تک را از دست داد. در ادامه “میرالاس” “هازارد” و “اوریگی” دیگر فرصت‌های طلایی بلژیک را از دست دادند تا این دیدار در پایان ۹۰ دقیقه با تساوی بدون گل به پایان برسد.

بلژیک در آغاز نیمه نخست وقت اضافه خیلی زود به گل رسید. حرکت خوب “لوکاکو” باعث شد تا توپ به “کوین دی‌بروین” برسد و این بازیکن نیز با چرخشی زیبا توپ را وارد دروازه آمریکا کرد.

“لوکاکو” که با آمدنش به زمین جان تازه‌ای به تیم بلژیک بخشید موفق شد در دقیقه ۱۰۵ گل دوم تیمش را به ثمر برساند اما ۲ دقیقه بعد “گرین” موفق شد اختلاف را به حداقل برساند.

در ادامه آمریکایی‌ها سراپا حمله شدند تا گل خورده را جبران کنند اما نتوانستند گل تساوی را به ثمر برسانند تا این دیدار با برتری ۲ بر یک بلژیک به پایان برسد. 

منبع: isna.ir

بخوانید :   کاپیتان مسعود شجاعی به تیم ملی برگشت

 

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي