X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي
loading...

برندگان اسکار سینمای ایتالیا اعلام شد

تاريخ : ۱۴ فروردین
بازديد : 451

برندگان اسکار سینمای ایتالیا اعلام شد. جزئیات خبر را می توانید در ادامه این مطلب گهر بخوانید

برندگان اسکار برندگان اسکار سینمای ایتالیا اعلام شد

دیوید دی دوناتلو مجموع جوایزی است که به آثار سینمایی در ۲۶ موضوع توسط آکادمی فیلم ایتالیا اهدا می شود. فیلم مثل دیوانه جایزه بهترین فیلم و بهترین کارگردانی را دریافت کرد.source برندگان اسکار سینمای ایتالیا اعلام شد

برندگان اسکار

مراسم اعطای جوایز سینمایی «دیوید دی دوناتلو»، موسوم به اسکار سینمای ایتالیا در حالی برگزار شد که فیلم مثل دیوانه به کارگردانی «پائولو ویرزی» پنج جایزه از جمله جوایز بهترین فیلم و کارگردانی را از این رویداد سینمایی کسب کرد

«مثل دیوانه» که سال گذشته در بخش “دو هفته کارگردانان” جشنواره کن رونمایی شد، در ۱۷ بخش از جوایز سینمایی «دیوید دی دوناتلو» نامزد کسب جایزه بود و در نهایت علاوه بر جوایز بهترین فیلم و کارگردانی، عنوان بهترین بازیگر زن را برای «والریا برونی» و همچنین بهترین طراحی تولید و چهره پردازی را از آن خود کرد.

اما فیلم «نامرئی» ساخته «ادواردو دی آنجلیس» نیز شش جایزه از جمله بهترین فیلمنامه و بازیگر نقش مکمل زن را به خانه برد و «مسابقه ایتالیایی» به کارگردانی «متئو رُوِری» با کسب شش جایزه بیشترین جوایز فنی را به خود اختصاص داد.

همچنین جایزه بهترین فیلم خارجی این رویداد سینمایی به فیلم «حیوانات شب رو» به کارگردانی «تام فورد» رسید و فیلم «من، دنیل بلیک» از «کن لوچ» نیز جایزه بهترین فیلم اروپایی را به خود اختصاص داد.

بخوانید :   عکس تفریح بازیگران زن در روز جمعه

امسال «روبرتو بنینی» جایزه افتخاری جوایز سینمایی «دیوید دی دوناتلو» ایتالیا را دریافت کرد.

loading...
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي