X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

بازگشایی شعبه فروش مایکروسافت در ایران /عکس

تاريخ : ۲۶ شهریور
بازديد : 361

به تازگی خبرهایی مبنی بر گشاشی شعبه فروش کمپانی مایکروسافت در ایران شنیده می شود. در این مطلب به جزییات این موضوع می پردازیم.

که شرکت کامپیوتری آمریکایی و چندملیتی است و دفتر مرکزی آن در شهر ردموند، ایالت واشینگتن، ایالات متحده آمریکا قرار دارد، به تازگی در بازار موبایل ایران شعبه فروش دایر کرد.

این فروشگاه ۵ دهنه توسط پارس سامتل، نماینده انحصاری گوشی های مایکروسافت در ایران در بازار موبایل ایران واقع در خیابان حافظ تهران بازگشایی شده است و در بنرهای تبلیغاتی این شرکت هم اعلام شده، این فروشگاه برای اولین بار در ایران تاسیس می شود.

در آوریل ۲۰۱۴ مایکروسافت شرکت فنلاندی تولید تلفن همراه نوکیا را به قیمت هفت و نیم میلیارد دلار خرید. بدین ترتیب تولید گوشی‌های تلفن همراه توسط شرکت نوکیا برای همیشه به پایان رسید.

بازگشایی شعبه فروش مایکروسافت آمریکا در ایران برای اولین بار در حالی است که این روزها فضای رسانه ای درگیر اخبار مربوط به حضور مکدونالد آمریکا در ایران پس از توافق هسته ای است.

microsoft1 بازگشایی شعبه فروش مایکروسافت در ایران /عکس microsoft2 بازگشایی شعبه فروش مایکروسافت در ایران /عکس microsoft3 بازگشایی شعبه فروش مایکروسافت در ایران /عکس

بخوانید :   افزایش رایگان ممبر تلگرام واقعیت دارد؟
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي