X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي
loading...

این لباس هوشمند از خمیدگی جلوگیری می کند / عکس

تاريخ : ۱۲ اسفند
بازديد : 488

طراحان دنیای لباس و تکنولوژی‌های روز دست به دست هم دادند تا کاری برای کسانی انجام دهند که ساعت‌ها ناچارند روی صندلی بنشینند و کار کنند.

به گزارش همشهری، اگر شما یکی از آن افرادی هستید که روی صندلی محیط کار خود برای ساعت‌ها می‌نشینید و پس از مدتی خود را خمیده می‌یابید. باید بگوییم که وضعیت شما در چنین حالتی نه تنها به کمکی به حفظ سلامتی شما نمی‌کند، بلکه برای سلامتی شما مضر نیز هست.

 

1 92 12 s284 این لباس هوشمند از خمیدگی جلوگیری می کند / عکس
اما نگران نباشید،  یک لباس جدید قالب تی‌شرت یا بلوز طراحی شده است که با عادت بد نشستن و خمیده شدن شما مبارزه می‌کندو به عبارتی نمی‌گذارد شما در حالت خمیده قرار بگیرید.

با پوشیدن این لباس، عضلات شانه‌های شما در وضعیت صحیح خود قرار می‌گیرد و باعث تناسب مهره‌های ستون فقرات می‌شود به همین دلیل هم، خمیده شدن را کاهش می‌دهد.

این لباس توسط یک شرکت طراحی مد لباس در پاریس طراحی شده است. و طراحی آن به صورت هوشمند است که منفعلانه شما را به نشستن و راه رفتن صحیح ترقیب می‌کند.

بخوانید :   آموزش کوچک نمایی و بزرگ نمایی در کروم

 

92 12 s285 این لباس هوشمند از خمیدگی جلوگیری می کند / عکس
وضعیت فردی که لباس پوشیده

این لباس کاری می‌کند از که دیگر نیازی به استفاده از کمربندها و دیگر نوع بندهای طبی برای حفظ وضعیت نداشته باشید. در این لباس از الیاف ویژه – که به شکل یک هشت در پشت لباس قرار گرفته است – استفاده شده است.
این هشت سبب حمایت عضلات شانه‌های شما شده و آنها را در وضعیت صحیح و مناسب قرار می‌دهد تا تناسب مهره‌های ستون فقرات حفظ شوند. در نتیجه با پوشیدن این لباس هوشمند از خمیدگی افراد هنگام نشستن و راه رفتن کاسته می‌شود. جنس این لباس صد درصد پنبه و کاملا انعطاف پذیر است. قیمت آن هم حدود ۲۰۰ دلار است.

منبع: همشهری

loading…


آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي