X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

ایرانی کارتن خوابی که در آمریکا مولتی میلیاردر شد ؛ عکس

دسته بندي : سرگرمی,مطالب جالب
تاريخ : ۱۴ آذر
بازديد : 1952

خلیل رفعتی یک ایرانی که در آمریکا متولد شد و همانجا بدلیل مصرف هروئین به یک فرد کارتن خواب تبدیل شد اما سرانجام او باید یک مولتی میلیاردر می شد. چرا؟ در ادامه داستان زیبای خلیل رفعتی را می خوانید

خلیل رفعتی، مالک ۴۶ ساله آبمیوه فروشیِ زنجیره‌ای “سانلایف ارگانیکس” است که علاوه بر موفقیت فعلی از سختی‌هایی که متحمل شده تا به یک مولتی میلیاردر تبدیل شود، می‌گوید.
1078836 793 ایرانی کارتن خوابی که در آمریکا مولتی میلیاردر شد ؛ عکس
خلیل رفعتی (Khalil Rafati) در شهر “تولِدو” در ایالت اوهایوی آمریکا متولد شده و برای فرار از سو استفاده‌های جنسی از آنجا به لوس آنجلس رفت. خلیل مدتی در زمینه فروش اتومبیل به مشتریان پولدار مشغول به کار شد اما زندگی او به سرعت به دلیل مصرف “هروئین” رو به قهقرا رفت.

در سال ۲۰۰۱، او به دلیل اُوردوز عمدی در یک میهمانی در مالیبو تا آستانه مرگ پیش رفت. خلیل رفعتی در چند ماه پس از آن تلاش کرد تا اعتیاد را برای همیشه ترک کند که این مهم سرانجام در سال ۲۰۰۳ و پس از آشنا شدن با “سوپرفودها” یا همان غذاهای سالم رخ داد.

1480844773 ایرانی کارتن خوابی که در آمریکا مولتی میلیاردر شد ؛ عکس

خلیل در گفتگو با تایمز گفت: «به آخر همه چیز رسیده بودم. دیگر چیزی نبود که انجام ندهم. تمام پل‌های پشت سرم خراب شده بودند. کارم تمام شده بود.» خلیل رفعتی سرانجام یک مرکز ترک اعتیاد به نام “ریویِرا ریکاوری” در مالیبو کالیفرنیا را تاسیس کرد و در آنجا به ترکیب اسموتیِ منحصر به فردش به نام “ولورین” دست یافت.

بخوانید :   آشنایی با چشمه اعلاء تهران

آقای رفعتی در ادامه می‌گوید: «قرار بود آن اسموتی انرژی و جانی تازه به بیماران بدهد.» او معتقد است که روزهای اول پس از ترک، تنبلی و سستی بدن مشکلی بسیار بزرگ است، به ویژه اگر آن شخص دوران اعتیاد طولانی را تجربه کرده باشد.

1480893710 ایرانی کارتن خوابی که در آمریکا مولتی میلیاردر شد ؛ عکس
1480907788 ایرانی کارتن خوابی که در آمریکا مولتی میلیاردر شد ؛ عکس
1480837772 ایرانی کارتن خوابی که در آمریکا مولتی میلیاردر شد ؛ عکس
1480879789 ایرانی کارتن خوابی که در آمریکا مولتی میلیاردر شد ؛ عکس
کتاب آقای رفعتی به تازگی به چاپ رسیده است
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي