X بستن تبليغات
مطالب پيشنهادي
loading...

اولین فوتبالیست زن ایرانی در لیگ عراق ؛ عکس

تاريخ : ۲۹ اردیبهشت
بازديد : 798

زهرا قنبری که در سال ۲۰۱۵ عنوان بهترین بازیکن زن ایرانی را دریافت کرد حالا بدلیل قراردادهای بسیار پایین در لیگ ایران به لیگ عراق رفته!

zahra ghanbari اولین فوتبالیست زن ایرانی در لیگ عراق ؛ عکس

بهترین بازیکن فوتبال بانوان ایران در سال ۲۰۱۵ در تیم گاز شمال عراق بازی می کند و به عنوان نخستین بانوی فوتبالیست ایرانی در لیگ عراق انتخاب شده است.

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت نبض حضرموت عراق، فوتبال بانوان ایران به چنان پیشرفتی در آسیا دست پیدا کرده است که تیم های خارجی به دنبال جذب ستاره های ملی پوش ایرانی هستند. این در حالی است که آنها با پوشش اسلامی به میدان می روند.

زهرا قنبری، نخستین بازیکن ایرانی است که در لیگ عراق به میدان می رود. او ۲۵ سال سن دارد و در سال ۲۰۱۵ به عنوان برترین بازیکن ایران انتخاب شد.

قنبری در تیم گاز شمال کرکوک بازی می کند و قبل از پیوستن به این تیم در شهرداری بم بازی می کرد. او در گفت و گویی که با سایت نبض حضرموت داشت تاکید کرد دوست دارد در یک تیم اروپایی به میدان برود.

بخوانید :   فیلم فوت کشتی گیر ملی پوش حسین نیک نژاد حین مسابقه

این بازیکن ایرانی در حالی عراق را به عنوان مکانی برای فوتبال خود انتخاب کرده است که جنگ و ناامنی در این کشور وجود دارد به ویژه در شهر کرکوک که هنوز قسمت های از آن در دست داعش است.

1463588752 اولین فوتبالیست زن ایرانی در لیگ عراق ؛ عکس

1463588752 اولین فوتبالیست زن ایرانی در لیگ عراق ؛ عکس

 

(کل ۱۱۵ , ۱ آمار امروز)
loading…


آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي