X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

امشب آخرین مهلت ثبت نام کنکور ۹۳

دسته بندي : اخبار,دانشگاه
تاريخ : ۲۶ آذر
بازديد : 390

مشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: مهلت ثبت نام داوطلبان شرکت در آزمون سراسری سال ۱۳۹۳ امشب به پایان می رسد و این مهلت، دوباره تمدید نخواهد شد.

konkoor1 امشب آخرین مهلت ثبت نام کنکور 93

حسین توکلی روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: ثبت نام برای شرکت در آزمون سراسری سال ۱۳۹۳ به منظور پذیرش دانشجو در دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه)، نیمه حضوری، مجازی، بین الملل دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و همچنین متقاضیان تحصیل در آن دسته از رشته های تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی که پذیرش در آنها براساس آزمون صورت می پذیرد، دانشگاه پیام نور، موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی و دانشگاه فرهنگیان از ساعت ۱۴ روز شنبه، ۱۶ آذرماه آغاز شده و ساعت ۲۴ امروز، ۲۶ آذرماه ۹۲ پایان می پذیرد.

وی آمار ثبت نام داوطلبان آزمون سراسری سال ۱۳۹۳ تا ساعت هشت صبح امروز، ۲۶ آذرماه را ۸۳۵ هزار و ۱۹۹ نفر ذکر کرد و از داوطلبانی که تاکنون برای ثبت نام اقدام نکرده اند خواست که حداکثر تا پایان امروز با مراجعه به سایت اینترنتی سنجش، ثبت نام خود را به انجام برسانند.

توکلی خاطرنشان کرد: داوطلبان ضرورت دارد پس از مراجعه به سایت اینترنتی سازمان سنجش، با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب نسبت به پرداخت اینترنتی وجه ثبت نام و دریافت اطلاعات کارت اعتباری ثبت نام شامل شماره سریال ۱۲ رقمی، نسبت به دریافت دفترچه راهنمای آزمون و مطالعه دقیق آن اقدام کنند.

بخوانید :   راهنمای تشخیص گوشی قاچاق

وی همچنین به داوطلبان توصیه کرد ابتدا فرم پیش نویس ثبت نام را تکمیل و پس از کنترل اطلاعات و اطمینان از صحت آنها به سایت سنجش مراجعه کرده و تقاضانامه اینترنتی ثبت نام را تکمیل کنند.

سخنگوی سازمان سنجش تاکید کرد: پس از تکمیل تقاضانامه اینترنتی ثبت نام به هر داوطلب یک شماره پرونده ۷ رقمی و یک کد پیگیری ۱۶ رقمی از سوی سیستم اینترنتی ارائه می شود که به منزله اتمام فرآیند ثبت نام است.

**مهلت ویرایش اطلاعات ثبت نامی داوطلبان کنکور از سوم تا ششم دی ماه ۹۲

توکلی درباره چگونگی ویرایش اطلاعات تقاضانامه ثبت نامی داوطلبان کنکور ۹۳ نیز توضیح داد: داوطلبانی که در آزمون سراسری ۹۳ ثبت نام کرده و شماره پرونده ۷ رقمی و کد پیگیری ۱۶ رقمی دریافت کرده اند از روز شنبه، سوم دی ماه ۹۲ تا سه شنبه، ششم دی ماه فرصت دارند به سایت اینترنتی سنجش مراجعه و نسبت به مشاهده و ویرایش اطلاعات تقاضانامه ثبت نامی خود اقدام کنند.

وی ادامه داد: ضمنا آن دسته از داوطلبانی که دیپلم خود را از سال ۱۳۸۴ و بعد از آن تاکنون دریافت کرده و موفق به دریافت کدسوابق تحصیلی از طریق سایت اینترنتی وزارت آموزش و پرورش نشده و یا کدسوابق تحصیلی دریافتی آنها دارای اشکال و ایراد است نیز می توانند تا قبل از سوم دی ماه نسبت به رفع مشکل و دریافت کدسوابق تحصیلی خود اقدام کرده و با مراجعه به سایت سازمان سنجش، در آزمون سراسری سال ۹۳ ثبت نام کنند.

بخوانید :   ردپای شيطان پرستی در سوزاندن و قتل يک جوان توسط دوستان صميمی اش / عكس و فیلم

آزمون سراسری سال ۹۳ دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی در دو نوبت صبح و بعدازظهر روزهای پنجشنبه و جمعه، پنجم و ششم تیرماه و صبح روز شنبه، هفتم تیرماه در حوزه های امتحانی سراسر کشور برگزار خواهد شد.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي