X بستن تبليغات
مطالب پيشنهادي
loading...

الکسی لوچف رکورد حسین رضازاده را شکست

دسته بندي : اخبار ورزشی,ورزش
تاريخ : ۸ آذر
بازديد : 290

به دنبال برگزاری مسابقات جهانی وزنه برداری، الکسی لوچف توانست رکورد حسبن رضازاده را بشکند. در این مطلب به جزییات این خبر می پردازیم.

1448756369459 الکسی لوچف رکورد حسین رضازاده را شکست

در آخرین روز مسابقات جهانی وزنه‌برداری در آمریکا، وزنه‌برداران دسته فوق سنگین در غیاب بهداد سلیمی و روسلان آلبگوف(Ruslan Albegov) برای رسیدن به مدال طلای این وزن و عنوان قوی‌ترین مرد جهان با یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایان، ‘لوچف’ با ثبت رکورد ۴۷۵ کیلوگرم قهرمان شد و سه کیلوگرم رکورد مجموع جهان که در اختیار رضازاده بود را ارتقا بخشید.

او در دو ضرب ۲۶۴ کیلوگرم را ثبت کرد که یک کیلوگرم از رکورد دو ضرب جهان که این رکورد هم در اختیار رضازاده بود، بیشتر است. ‘لاشا تالاخادزی’ از گرجستان با رکورد ۴۵۴ کیلوگرم نایب قهرمان جهان شد و مدال برنز دو ضرب را نیز کسب کرد. ‘مرت سییم’ از استونی با رکورد ۴۳۸ کیلوگرم مدال برنز مجموع را به دست آورد و مدل نقره دو ضرب نیز از آن او شد.

بخوانید :   آموزش حرکات ورزشی برای افزایش دور بازو

نتایج دسته ۱۰۵+ کیلوگرم

۱- الکسی لوچف از روسیه با رکورد ۲۱۱ کیلوگرم یک‌ ضرب، ۲۶۴ کیلوگرم دو ضرب و مجموع ۴۷۵ کیلوگرم (۳ مدال طلای یک‌ضرب، دو ضرب و مجموع)

۲- لاشا تالاخادزی از گرجستان با رکورد ۲۰۷ کیلوگرم یک‌ضرب، ۲۴۷ کیلوگرم دو ضرب و مجموع ۴۵۴ کیلوگرم (۲ مدل نقره یک‌ضرب و مجموع و برنز دو ضرب)

۳- مرت سییم از استونی با رکورد ۱۹۰ کیلوگرم یک‌ضرب، ۲۴۸ کیلوگرم دو ضرب و مجموع ۴۳۸ کیلوگرم (نقره دو ضرب و برنز مجموع)

* بهادر مولایی نیز با رکورد ۱۷۶ کیلوگرم یک‌ضرب،۲۳۰ کیلوگرم دو ضرب و مجموع ۴۰۶ کیلوگرم در رده شانزدهم جهان قرار گرفت.

(کل ۱۰۴ , ۱ آمار امروز)
loading…


آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي