X بستن تبليغات
مطالب پيشنهادي
loading...

افزایش اپلیکیشن های اسپم در ویندوز استور

تاريخ : ۲۵ اسفند
بازديد : 343

وب‌سایت iStartedSomething انتقادی را از اکوسیستم ویندوزفون به عمل آورده است که اخیرا به یکی از نقاط اشتراک بسیاری از کاربران ویندوزفون تبدیل شده است. این مشکل مربوط به اپلیکیشن‌های اسپمی است که شمار آن‌ها اخیرا در ویندوز استور بسیار افزایش یافته است.

 1 239b166a8011ccfc885c6ecd27b81096 XL افزایش اپلیکیشن های اسپم در ویندوز استوردر واقع موارد ذکر شده اپلیکیشن‌های تحت وبی هستند که از آیکون و حتی نام برخی از اپلیکیشن‌های شناخته شده بهره برده و مشکلاتی را برای کاربران ایجاد می‌کنند.

یکی از بهترین مثال‌های موجود برای چنین مواردی، جستجوی اپلیکیشن رسمی فیس بوک در زبانی غیر از انگلیسی است که در اینصورت اپلیکیشن ثانویه‌ و غیررسمی فیس‌بوک که محبوبیت فراوانی نیز دارد، پدیدار می‌شود. این اپلیکیشن نظرات تقلبی فراوانی نیز همراه خود دارد که آن را تبدیل به یکی از اپلیکیشن‌های محبوب کرده است.

فروشگاه اپلیکیشن‌های ویندوز در چنین موردی مملو از اپلیکیشن‌های غیر رسمی و اسپم است که محبوبت فراوانی نیز دارند و در ابتدای صف جستجو قرار می‌گیرند که می‌توان این فروشگاه را از این منظر به‌ نوعی ضعیف‌تر از فروشگاه گوگل‌‌پلی عنوان کرد، چراکه حداقل در فروشگاه گوگل‌پلی اپلیکیشن‌هایی با نام و لوگوی مشابه اپلیکیشن رسمی بسیار کمتر است.

بخوانید :   نسخه جدید تلگرام 4.4 با امکانات جالب منتشر شد‎

 

منبع: زومیت

loading…


آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي