X بستن تبليغات
مطالب پيشنهادي
loading...

اعلام نامزدهای هجدهمین جشن خانه سینما

تاريخ : ۸ شهریور
بازديد : 371

جزییات خبر اعلام نامزدهای هجدهمین جشن خانه سینما را در ادامه می خوانید

0f66f2c6f5 اعلام نامزدهای هجدهمین جشن خانه سینما

براساس آرای اعلام شده «ابد و یک روز» نخستین ساخته سینمایی سعید روستایی در ۱۱ رشته کاندیدای دریافت جایزه شده است و «کوچه بی نام» به کارگردانی هاتف علیمردانی در هفت رشته امکان دریافت جایزه دارد. «بادیگارد» به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا در شش رشته و همچنین «ایستاده در غبار» در پنج رشته کاندیدای دریافت جایزه شده اند.

بر اساس شمارش آراء، نامزدهای هر رشته به شرح زیر اعلام می شود:

نامزد های بهترین جلوه های بصری:

هادی اسلامی «بادیگارد»، جواد مطوری «مرگ ماهی»، جواد مطوری «بهمن»،امیررضا معتمدی «مزار شریف»

نامزد های بهترین جلوه های ویژه میدانی:

آرش آقا بیگ«بهمن»، اصغر پورهاجریان «۳۶۰ درجه»، محسن روزبهانی« بادیگارد»، ایمان کرمیان «ایستاده در غبار»، عظیم محمدی«عاشق ها ایستاده می میرند»

نامزد های بهترین چهره پردازی:

ایمان امیدواری« کوچه بی نام »،شهرام خلج «ایستاده در غبار»،محسن دارسنج «بارکد»، سعید ملکان « ابد و یک روز»، مهین نویدی «۳۶۰ درجه»

مطلب پیشنهادی :   فیلمبرداری فصل سوم شهرزاد هم آغاز شد

نامزد های بهترین صداگذاری و میکس:

علیرضا علویان«بادیگارد»،علیرضا علویان «ابد و یک روز »، آرش قاسمی« خشم و هیاهو»، امیر حسین قاسمی « جامه دران»، محمود موسوی نژاد «کوچه بی نام »

نامزد های بهترین صدابرداری:

حسین بشاش«خشم و هیاهو»،حسن زاهدی «گینس»،امین میرشکاری «ابد و یک روز»، زنده یاد یدالله نجفی «جامه دران»، امیر نوبخت «عادت نمی کنیم»

نامزد های بهترین طراحی لباس:

حجت اشتری «بارکد»، رعنا امیری «خشم و هیاهو»، سارا سمیعی « دو »، بابک کریمی « جامه دران »، غزاله معتمد « ابد و یک روز»

نامزد های بهترین طراحی صحنه:

حجت اشتری « بارکد»، ایرج رامین فر «احتمال باران اسیدی»، امیرحسین قدسی « اژدها وارد می شود»، کیوان مقدم «دو »، محسن نصر الهی « ابد و یک روز »

نامزد های بهترین موسیقی فیلم:

سعید انصاری «جامه دران »،ستار اورکی «دوران عاشقی»، حامد ثابت « بهمن»، بهزاد عبدی « مزار شریف»، کارن همایون فر «بادیگارد»

مطلب پیشنهادی :   صحبتهای جنجالی اکبر عبدی درباره محمدرضا شریفی نیا و فراستی

نامزدهای بهترین تدوین:

امیر ادیب پرور «کوچه بی نام» ، ژیلا ایپکچی «خداحافظی طولانی» ، حسن حسن دوست «جامه دران»، مهدی حسینی وند «بادیگارد» ، بهرام دهقانی «ابد و یک روز» ، هایده صفی یاری «اژدها وارد می شود»

نامزد های بهترین فیلمبرداری:

هومن بهمنش«بهمن» ، هومن بهمنش «اژدها وارد می شود» ، علیرضا زرین دست «کفش هایم کو؟»،پیمان شادمانفر «اعترافات ذهن خطرناک من» ، پیمان شادمانفر «خشم و هیاهو»،مرتضی قیدی « ناهید»

نامزدهای بهترین بازیگر نقش مکمل مرد:

برزو ارجمند «چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت»، علی باقری «اژدها وارد می شود»، پوریا رحیمی «احتمال باران اسیدی»، محسن کیایی«بارکد»، نوید محمد زاده «ابد و یک روز»

نامزدهای بهترین نقش مکمل زن:

پانته آ بهرام «کوچه بی نام» ، سحر دولتشاهی «شکاف»، سوگل خلیق «دو»، فرشته صدر عرفایی «کوچه بی نام»، مریم کاظمی برای فیلم «جامه دران»

نامزدهای بهترین نقش اول مرد:

سعید آقاخانی «خداحافظی طولانی»،فرهاد اصلانی«کوچه بی نام»، هادی حجازی«ایستاده در غبار»، سیامک صفری «اعترافات ذهن خطرناک من»، پیمان معادی «ابد و یک روز»

مطلب پیشنهادی :   توهین تتلو به استاد شجریان بخاطر پخش ربّنا

نامزدهای نقش اول زن:

سحر احمدپور«چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت»،ساره بیات «ناهید»، نگار جواهریان «قندون جهیزیه»،باران کوثری «جامه دران»، باران کوثری «کوچه بی نام»

نامزدهای بهترین فیلمنامه اقتباسی:

یدالله صمدی و حسین مهکام «پدر آن دیگری»، حمیدرضا قطبی «جامه دران »، سهیلا گلستانی «دو»

نامزدهای بهترین فیلمنامه:

محسن امیر یوسفی«خواب تلخ»، آیدا پناهنده و ارسلان امیری «ناهید»، مانی حقیقی «اژدها وارد می شود»، سعید روستایی «ابد و یک روز »،اصغر عبداللهی «خداحافظی طولانی»

نامزدهای بهترین کارگردانی:

آیدا پناهنده «ناهید»، وحید جلیلوند «چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت»،ابراهیم حاتمی کیا «بادیگارد»،سعید روستایی «ابد و یک روز» ،محمد حسین مهدویان «ایستاده در غبار»

نامزدهای بهترین فیلم:

بیژن امکانیان «ناهید»،علی جلیلوند و محمد حسین لطیفی «چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت»،منصور لشگری قوچانی «کوچه بی نام»،سعید ملکان «ابد و یک روز»،حبیب الله والی نژاد «ایستاده در غبار»

(V 251 , 1 today)
loading…


آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي