X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

احتمال مرگ مغزی اعدامی زنده شده

دسته بندي : اخبار,حوادث
تاريخ : ۳۰ مهر
بازديد : 290

یک منبع آگاه گفت: سطح هوشیاری قاچاقچی اعدامی، از سوی پزشکان معالج شش‌درصد اعلام شده که در صورت افزایش‌نیافتن آن احتمال مرگ مغزی وی وجود دارد.

92 07 t976 احتمال مرگ مغزی اعدامی زنده شده

 

وی گفت: پزشکان معالج در شرایط کما و کاهش سطح هوشیاری، قادر به هیچ اقدامی برای عمل جراحی و دیگر معالجات نیستند و وضعیت این فرد همچنان ثابت است.  این مقام آگاه گفت: مرگ این قاچاقچی پس از انجام اعدام، از سوی پزشک قانونی حاضر در مراسم تایید و جنازه‌اش به سردخانه منتقل شده بود.

 

وی افزود: فردای روز اعدام وقتی خانواده وی برای تحویل جسدش مراجعه کردند پزشک سردخانه متوجه بخار روی نایلونی شد که جسد در آن قرار داشت. سپس این فرد برای مداوا به بیمارستان منتقل شد.  این منبع آگاه درباره احتمال اعدام مجدد این قاچاقچی ماده مخدر شیشه پس از معالجه و درمان گفت: باید قانون وضعیت این فرد را مشخص کند و هیچ‌کس نمی‌تواند خودسرانه درباره اعدام‌شدن یا نشدن این فرد تصمیم بگیرد.

 

وی اظهار کرد: در هر صورت باید منتظر وضعیت این قاچاقچی ماند و پس از درمان و سرپا شدن این فرد قانون تصمیم لازم را در این زمینه اتخاذ می‌کند بنابراین گمانه‌زنی رسانه‌ای جز ایجاد جو سوءاستفاده رسانه‌های بیگانه سودی برای کشور ندارد. این مرد ۳۷ساله از سه‌سال پیش به دلیل حمل یک کیلوگرم ماده مخدر شیشه در زندان به‌سر می‌برد.

بخوانید :   متن روضه شب ۲۱ ماه رمضان

منبع: ایرنا

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي