X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي
loading...

آلبوم جدید فریدون آسرایی و همکاری با فرزاد فرزین

تاريخ : ۶ اردیبهشت
بازديد : 770

فریدون آسرایی و فرزاد فرزین که توانسته اند در سریال عاشقانه مخاطبان زیادی نسبت به پیش جذب کنند در صدد انتشار یک آلبوم مشترک هم هستند

فریدون آسرایی آلبوم جدید فریدون آسرایی و همکاری با فرزاد فرزین

بابک زرین که ساخت موسیقی «عاشقانه» را نیز برعهده دارد پیش از این به عنوان آهنگساز با خوانندگان مطرحی چون فریدون آسرایی و فرزاد فرزین همکاری داشته است.

بعد انتشار سومین قطعه فریدون آسرایی برای سریال عاشقانه که این بار با همکاری فرزاد فرزین نیز همراه بود؛ مصاحبه کوتاهی با وی درباره این سریال و فعالیت های آینده اش ترتیب دادیم.

همکاری شما با گروه سریال عاشقانه چگونه شکل گرفت؟

پاییز سال گذشته به پیشنهاد دوست خوبم بابک زرین که آهنگساز سریال عاشقانه است؛ همکاری من با این سریال شروع شد و خدا را شکر تا به امروز در کنار این گروه فعالیت می کنم و همکاری رضایت مندانه ای داریم.

تجربه کار سفارشی و تیتراژ یک سریال در نمایش خانگی چطور بود؟

سریال عاشقانه با حضور تعداد زیادی از سوپر استار های سینما و تلویزیون تولید شده و این موضوع برای موقعیت کاری من هم مناسب بود، به طور کلی این همکاری را مثبت ارزیابی می کنم.

بخوانید :   نکات ساده و مهم برای داشتن زندگی عاشقانه و رمانتیک

چند قطعه برای این سریال خوانده اید؟

تا به حال سه قطعه برای این سریال اجرا کرده ایم که یکی از آن ها تیتراژ پایانی این سریال بوده است و دیگری مربوط به تیزر تبلیغاتی و قطعه جدید نیز به نام کمک کن با همکاری فرزاد فرزین منتشر شده است. برای همکاری های بعدی باید ببینم شرایط چطور پیش می رود.

ارزیابی شما از قطعه کمک کن و اولین همکاری با فرزاد فرزین چیست؟

خداروشکر استقبال مناسبی از این قطعه صورت گرفته است.
درست است که قطعه کمک کن اولین همکاری من و فرزاد فرزین بوده، اما ما دوستان مشترک زیادی از نوازندگان و موزیسین های خوب کشور داریم و سال ها قبل نیز در آلبومی به نام دلصدا هر کدام مان یک قطعه داشتیم.

با توجه به موفقیت های آلبوم عشق یعنی برنامه شما برای آینده و مخصوصا برای آلبوم بعدی چیست؟

آلبوم عشق یعنی عنوان بهترین آلبوم و قطعه عشق یعنی نیز عنوان بهترین قطعه درون آلبوم را کسب کرد همچنین در جشواره فجر هم موفقیت هایی داشت. برای آلبوم جدید هم برنامه های خوبی داریم. قطعات انتخاب شده است و در مرحله تنظیم کار ها قرار داریم.

بخوانید :   دستور پخت سمبوسه مرغ

اسم آلبوم و زمان انتشار آن مشخص شده است؟

خیر! هنوز اسمی برای آلبوم جدید در نظر نگرفته ایم.
طبق پیش بینی های من به امید خدا می توانیم دی ماه امسال آلبوم را منتشر کنیم.

loading...
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي