X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي
loading...

آشپزخانه لمسی / عکس

تاريخ : ۲۰ شهریور
بازديد : 1362

آشپزخانه یکی از مهمترین بخش هایی است که در خانه دیده می شود به طوری که از دیرباز تاکنون بخشی از خانه به آشپزخانه تعلق داشته است. معمولا آشپزخانه ها بخش چشم گیری را نیز از خانه به خود اختصاص می دهند.

از آنجایی که این روزها خانه ها کوچک تر از گذشته شده اند، آشپزخانه ها نیز باید کوچکتر شوند از این رو طرح های مختلفی برای آشپزخانه های آینده ارائه شده است که برخی از آن ها بسیار عجیب هستند

1519217 434 آشپزخانه لمسی / عکس

“ارمی ون اویرس” طراحی است که به تازگی یکی آشپزخانه کوچ و دو بعدی را طراحی کرده است. این آشپزخانه که به نام دیواری برای پخت غذا نیز شناخته می شود درون دیوار قرار گرفته و تمام امکانات را در محیطی بسیار کوچک در اختیار شما قرار می دهد.

این آشپزخانه به صورت لمسی کار می کند و شما تنها کافی است تا مواد اولیه را درآن قرار دهید سپس او غذا را برای شما درست میکند یا از مواد غذایی فاسد شدنی نگه داری خواهد کرد. به طور کلی تمامی وسایل آشپزخانه در این دیوار قرار خواهد گرفت.

شما برای استفاده از این آشپزخانه باید تنها دیوار را که تبدیل به صفحه لمسی شده است  لمس کنید. این طرح در آخرین مسابقات خانه و آشپزخانه توانست به مرحله نیمه نهایی برسد.

1519218 574 آشپزخانه لمسی / عکس

بخوانید :   عکس نوشته تبریک روزمهندس

1519219 547 آشپزخانه لمسی / عکس

1519220 675 آشپزخانه لمسی / عکس

1519221 464 آشپزخانه لمسی / عکس

منبع: باشگاه خبرنگاران

 

loading...
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي