X بستن تبليغات
مطالب پيشنهادي

آخرین وضعیت بهروز مقدم در بیمارستان

تاريخ : ۲۶ خرداد
بازديد : 73

در این قسمت از بخش فرهنگی پورتال گهر جزییات خبر  آخرین وضعیت بهروز مقدم در بیمارستان را در ادامه می خوانید

بهروز مقدم آخرین وضعیت بهروز مقدم در بیمارستان

آخرین وضعیت بهروز مقدم در بیمارستان

بهروز مقدم مجری با سابقه تلویزیون که سال ۶۸ برای اولین بار به عنوان مجری برنامه های نوروزی در تلویزیون مطرح شد یکی از شادترین مجری های تلویزیون است. این مجری پیشکسوت چند روز پیش در بیمارستان بستری شد اما خوشبختانه مشکل رفع شده و از بیمارستان مرخص شد.

بهروز مقدم مجری پیشکسوت تلویزیون که به دلیل عمل جراحی زانو در بیمارستان کسری بستری شده بود از بیمارستان مرخص شد. وی اکنون در منزل بستری است و روند درمانی اش تا سه ماه در منزل ادامه دارد.

به گفته ندا مقدم دختر وی، بهروز مقدم در این سه ماه باید در منزل بستری باشد تا روند درمانی و فیزیوتراپی روی وی انجام شود.

این مجری پیشکسوت حدود ۹ ماه پیش به دلیل آرتروز شدید یک زانوی خود را عمل کرد و مشکلاتی برایش پیش آمد که مجبور شد زانوی دیگر خود را نیز عمل کند.

مطلب پیشنهادی :   اعتراض هاتف علیمردانی به تخلف سینماگران در اکران فیلم های نوروزی

بهروز مقدم در مصاحبه ای درباره وضعیت جسمانی اش گفته بود :من حدود دو سال است که به پوکی استخوان، آرتروز و رماتیسم مبتلا شده ام و دراین ایام تحت درمان بودم و پزشکان اعلام کردند که باید زانویم را عمل کنم. بعد از عمل، پایم کوتاه تر شد. کمر درد گرفتم و به ستون فقراتم فشار آمد.

او با اشاره به دلیل بستری شدن خود در بیمارستان، ادامه داد:به دلیل درد بسیار، ۱۰ روز پیش در بیمارستان کسری بستری شدم تا زانوی دیگرم را عمل کنم و بعد از عمل سخت زانو، نباید حرکت می کردم به همین دلیل زخم بستر شدم و در بیمارستان به سر می برم. امیدوارم تا دو روز آینده مرخص شوم.

(V 195 , 1 today)

عکس شوهر واقعی ترانه علیدوستی بازیگر نقش شهرزاد


پیش بینی


loading…


آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي